روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۱۱/۰۳
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 337
  • 659
  • 1,437,898
تبدیل شهرداری تبریز به یک نهاد اجتماعی شهروند محور

به گزارش شهریار، فریدون بابایی اقدم عضو شورای اسلامی شهر تبریز درفرهنگ سرای بزرگ الغدیر با تاکید بر اینکه موضوع شهر، شهروند و شهرداری باید مورد توجه ویژه صاحبان علم مدیریت خصوصا در حوزه‌های اجتماعی و فرهنگی قرار گیرد، گفت: شهرداری قبلا سازمانی صرفاً خدماتی بود ولی در سایه برنامه ریزی بلند مدت هم اینک شهرداری تبریز به یک سازمان اجتماعی شهروندمحور نیز تبدیل شده است و در موضوعات فرهنگی نیز اقدامات شایان ذکری را انجام می دهد.
بابایی اقدم گفت: در دوره اخیر شهرداری این نهاد را از یک نهاد صرفا خدماتی به نهادی اجتماعی، فرهنگی و پاسخگو تبدیل کرده است.امروز تغییر نگرش و رویکرد مدیریت شهری شهرداری تبریز را به یک سازمان اجتماعی شهروند محور نیز تبدیل کرده است که خواسته‌های همشهریان به عنوان صاحبان اصلی شهر پایه و اساس برنامه‌های آن را تشکیل می‌دهد.
عضو شورای اسلامی شهر تبریز با اشاره به کودکان کار افزود: خوشبختانه شهرداری تبریز توانسته با کمک نهادهای ذیربط این مسئله را تا حد امکان حل کند تا جایی که امروزه در شهر تبریز کمتر کس می تواند کودک کار را در سطح شهر مشاهده کند.
بابایی اقدم در پایان از دکتر شهین باهر شهردار تبریز خواست تا در جهت ایجاد دارالایتام مساعدت های لازم را انجام دهند تا کودکان بی سرپرست از نعمت سرپناه برخوردار باشند.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز