روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۷/۰۴
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 653
  • 700
  • 1,332,593
تبدیل مسیر ۲۲۰ متری حرمخانه بازار، به مسیر پیاده‌راه گردشگری

شهردار منطقه ۸ شهرداری تبریز از اجرای طرح جداره سازی و پیاده راه حرمخانه خبر داد و گفت: طرح پیاده راه حرمخانه که مجوز تغییر کاربری آن از شورای ترافیک اخذ شده، به زودی آغاز می‌شود.
به گزارش شهریار به نقل از شهرداری منطقه ۸ تبریز، محبوب تیزپاز افزود: فاز اول کفسازی حرم خانه که شامل بازار سرپوشیده است، طی ماه های گذشته اجرا شده و فاز دوم آن نیز شامل جداره سازی حاشیه حرمخانه و کف سازی قسمت روباز حرمخانه است با آماده‌سازی طرح معماری، به زودی بعد از حل مشکل انشعابات مسیر، اجرا می‌شود.
تیزپاز گفت: مسیر حرم خانه قدیمی ترین مسیر دسترسی به شرق بازار تبریز است که طرح جداره سازی نماهای شمالی و جنوبی آن همگون با بازار تاریخی تبریز در دستور کار منطقه ۸ قرار گرفته است.
شهردار منطقه ۸ با اشاره به اینکه طول این مسیر ۲۲۰ متر است، افزود: بر اساس این طرح، سیما و منظر عمومی نماهای جانبی مسیر حرمخانه با محوریت حفظ هویت ایرانی و اسلامی و نمایش هویت تاریخی این منطقه بهسازی می شود.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز