روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۷/۰۷
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 1
  • 43
  • 721
  • 1,334,965
تبرئه ۲ پزشک در پرونده آدم ربایی

دودکتر داروساز که در جریان تسویه حساب مالی با کارمند یک دفترخدمات مهاجرتی و درجریان سناریویی جنجالی، به اتهام آدم ربایی پای میز محاکمه رفته بودند، از سوی قضات دادگاه تجدید نظرتهران تبرئه شدند.، ۲۰ اردیبهشت سال ۹۱، مرد جوانی با شکایت به اداره آگاهی مدعی شد از سوی دو پزشک داروساز ربوده شده و مورد ضرب و شتم قرار گرفته است. پس ازطرح این شکایت مأموران اداره آگاهی، دو داروساز را احضار کرده و آنها را تحت بازجویی قرار دادند. اما هردوبا صراحت حرف‌های مرد جوان را تکذیب کرده وگفتند: «چند ماه قبل برای مهاجرت و اقامت در کانادا، به یک شرکت خدمات مسافرتی رفته و پس از گفت‌و‌گو با کارمند شرکت، مبلغ ۵۰ میلیون تومان را طی قراردادی به او پرداختیم تا مقدمات سفرمان فراهم شود. پس از چند روز اما از تصمیم خود منصرف شدیم و ترجیح دادیم در ایران بمانیم. به همین خاطر به دفتر مورد نظر رفتیم تا پول‌مان را پس بگیریم. اما مرد جوانی که طرف قرارداد ما بود همه چیز را منکر شد. فردای آن روز دوباره سراغش رفتیم که برای گفت‌و‌گو ومذاکره سوار خودرویمان شد.اما در راه جر و بحث کردیم و بعد هم پیاده شد وجالب است که حالا ادعا می‌کند ما او را ربوده بودیم. با این حال تأکید می‌کنیم او برای اینکه پول ما را پس ندهد چنین ادعایی کرده و همه حرف‌هایش دروغ است.»با این اظهارات پرونده پس از تکمیل تحقیقات مربوطه، به شعبه نهم دادگاه کیفری فرستاده شد و هر دو پزشک تا زمان محاکمه با قرار وثیقه آزاد شدند. با آغاز محاکمه قضات شعبه نهم دادگاه کیفری پس ازبررسی شواهد و مدارک موجود حکم به تبرئه هر دو متهم دادند. این حکم با اعتراض شاکی پرونده به دادگاه تجدیدنظر فرستاده شد و قضات شعبه ۴۱ دادگاه تجدید نظر رأی به تبرئه متهمان دادند.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز