روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۷/۱۱/۰۴
روزنامه ساقی آذربایجان
تبرئه ۳ متهم به قــتل

سه مرد جوان که به اتهام قتل مرد میانسالی در جریان خرید مواد مخدر دستگیر و محاکمه شده بودند با تأیید نهایی حکم در شعبه ۳۲ دیوانعالی کشور، تبرئه شدند و فقط یکی از آنها به جرم حمل «شیشه» روانه زندان شد.
این پرونده از ۱۳ فروردین ۹۴ و بدنبال مرگ یک مرد در تصادف با خودروی گرانقیمت در دستور رسیدگی تیم جنایی پایتخت قرار گرفت. پسرقربانی ماجرا درتحقیقات گفته بود، راننده خودروی سواری و دو همدستش به دلیل اختلاف قدیمی، پدرش را به عمد زیر گرفته بود. این در حالی بود که متهمان در همه مراحل بازجویی قتل عمد را رد کردند. راننده خودرو که به‌عنوان عامل اصلی قتل دستگیر شده بود، به کارآگاهان گفته بود: «برای خرید مواد مخدر و مشروب به خانه قربانی حادثه رفته و حتی از اختلاف او با یکی ازدوستانم که داخل ماشین بود اطلاع نداشتم. اما درپی درگیری شدید، قصد فرار داشتم که ناخواسته به او زدم.»
به‌دنبال این اظهارات و پس از تحقیقات تخصصی صورت گرفته، قضات شعبه یازدهم دادگاه کیفری استان، متهمان پرونده را از اتهام قتل تبرئه کردند و تنها یکی از آنها به دلیل همراه داشتن مواد مخدر با محکومیت زندان روبه‌رو شد. اما این حکم با اعتراض شاکی روبه‌رو شد و پرونده برای رسیدگی به دیوان عالی کشورارسال شد. اما قضات عالی رتبه با تأیید رأی قضات دادگاه کیفری، پرونده را مختومه اعلام کردند.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز