روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۷/۱۲/۰۴
روزنامه ساقی آذربایجان
تبریز، میزبان اجلاس رؤسای شوراهای اسلامی مراکز استان‌ها

شهردار تبریز گفت: اجلاس مجمع مشورتی رؤسای شوراهای اسلامی شهرهای مراکز استان‌ها، ۲۱ و ۲۲ تیرماه، به میزبانی تبریز برگزار می‌شود.
منطقه آذربایجان‌شرقی، صادق نجفی با اعلام این خبر خاطرنشان کرد: برگزاری مجمع مشورتی روسای شوراهای مراکز استان‌ها، از رویدادهای ارزشمند سال‌های اخیر بوده که فرصت هم‌افزایی و اشتراک تجربه‌ها و راهکارهای اجرایی را برای تصمیم‌‌سازان و مدیران شهرهای کشور فراهم آورده‌است.
وی اضافه کرد: با نزدیک‌شدن به روزهای پایانی فعالیت شورای چهارم، آخرین اجلاس مجمع مشورتی رؤسای شوراهای اسلامی شهرهای مراکز استان‌ها در این دوره، امروز و پنجشنبه ۲۲ تیرماه به میزبانی شورای اسلامی و شهرداری تبریز برگزار می‌شود. شهردار تبریز با اشاره‌ به اینکه معضلات مهم شهرهای کشور، عمدتاً دارای ریشه‌های مشترک هستند، گفت: راهکارهای معضلات کشور در بخش‌های مختلف محیط‌زیست، آسیب‌های اجتماعی، هویت شهری و مباحث فرهنگی و تاریخی، یکسان بوده و از طریق ارائه تجربه‌ها و الگوهای موفق، قابل‌تحقق است.
نجفی با اشاره به این‌که اجلاس مشورتی، فرصت مغتنم برای تبیین گردشگری تبریز در سطح ملی خواهد بود، گفت: نقش ملی تبریز ۲۰۱۸ و همراه‌ساختن اعضا برای نقش‌آفرینی در این رویداد مهم، از بخش‌های محوری مجمع مشورتی رؤسای شوراهای اسلامی شهرهای مراکز استان‌ها خواهد بود.
شهردار تبریز، ارائه تجربیات تبریز در زمینه پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی را از دیگر بخش‌های مرتبط با مدیریت شهری تبریز در اجلاس خواند.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز