روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۷/۱۱/۰۴
روزنامه ساقی آذربایجان
تبریز، میزبان مسابقات بین‌المللی کشتی جام جهان‌پهلوان‌تختی

معاون توسعه و منابع انسانی وزیر ورزش و جوانان، از برگزاری مسابقات بین‌المللی کشتی جام جهان پهلوان تختی در اوایل سال ۲۰۱۸ میلادی، به میزبانی تبریز خبر داد.
به گزارش شهریار، علی آقازاده، در حاشیه دیدار با شهردار تبریز با اعلام این خبر اظهار داشت: وزارت ورزش و جوانان به عنوان یکی از مجموعه‌های عضو در ستاد ملی تبریز ۲۰۱۸، تلاش خود را برای استفاده از ظرفیت‌های گردشگری حوزه ورزش در برنامه‌های تبریز ۲۰۱۸به کار بسته‌است.
وی اضافه کرد: بر همین اساس، در سال ۲۰۱۸ میلادی، یعنی از اواخر سال ۹۶ و در طول سال ۹۷، میزبانی حدود ۲۰ رویداد بین‌المللی ورزشی با محوریت تبریز پیش‌بینی شده که سی‌و‌هشتمین دوره مسابقات بین‌المللی کشتی جام جهان پهلوان تختی، در رشته‌های کشتی آزاد، فرنگی و پهلوانی، از آن جمله است.معاون توسعه و منابع انسانی وزیر ورزش و جوانان، تصریح کرد: به منظور برنامه‌ریزی بهتر در تقویم ورزشی «تبریز ۲۰۱۸» نشست وزیر ورزش و جوانان و روسای ۵۰ فدراسیون کشور در تبریز، پیش‌بینی شده است.
آقازاده، با بیان این‌که قابلیت‌های گردشگری و ورزشی تبریز می‌تواند موتور محرک برای توسعه شهر باشد، خاطرنشان کرد: همخوانی ورزش و گردشگری در کلان‌شهرها، حایز اهمیت بوده و به خصوص با در نظر داشتن موقعیت تبریز در سال ۲۰۱۸ میلادی، ضروری است.معاون توسعه و منابع انسانی وزیر ورزش و جوانان، متذکر شد: در کنار اقداماتی که اداره‌کل ورزش و جوانان انجام تدارک دیده، شهرداری تبریز نیز به خوبی مدیریت استان را در توسعه فضاهای ورزشی یاری می‌کند؛ از این رو، شاهدیم که تبریز نسبت به سایر کلان‌شهرها، از امکانات ورزشی مناسب‌تری برخوردار است.
آقازاده، اظهار امیدواری کرد تقویم ورزشی تبریز ۲۰۱۸، نقش اثرگذار در تقویت برنامه‌های این رویداد ملی داشته باشد.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز