روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۷/۰۷/۳۰
روزنامه ساقی آذربایجان
آمار بازدید
  • کاربران حاضر: 2
  • بازدید امروز: 1,161
  • بازدید دیروز: 1,605
  • کل بازدید ها: 842,109
«تبریز» از عناوین شناخته‌شده در نمایشگاه گردشگری برلین

مدیرعامل سازمان توسعه گردشگری شهرداری تبریز گفت: تبریز، از عناوین شناخته‌شده در نمایشگاه گردشگری برلین است و با مجموعه ارزنده‌ای از ظرفیت‌ها و بسته‌های گردشگری، در این رویداد مهم حضور یافته است.
رضا خلیلی با بیان این مطلب اظهار داشت: حضور «تبریز ۲۰۱۸» به عنوان مهم‌ترین بستر گردشگری کشور، در نمایشگاه گردشگری برلین، نقش موثری در تقویت ارتباطات گردشگری و زمینه‌های همکاری سرمایه‌گذاری و فرهنگی با شهرهای گردشگرپذیر و گروه‌های فعال اقتصادی خواهد داشت.
وی به تدارک سازمان توسعه گردشگری شهرداری تبریز در این خصوص اشاره کرد و افزود: ارائه بروشورها و نقشه‌های گردشگری، لوح‌های فشرده ویدیویی از جذابیت‌های طبیعی و تاریخی تبریز و معرفی فرصت‌های سرمایه‌گذاری گردشگری، از جمله تمهیداتی است که در از مدت‌ها قابل، پیش‌بینی شده و در غرفه شهرداری تبریز ارائه می‌شود.
خلیلی اضافه کرد: دیدار با مدیران گردشگری و سرمایه‌گذاران اقتصادی، در فرصت برگزاری نمایشگاه، زمینه‌های لازم برای پیگیری موضوعات مرتبط با مدیریت شهری و دیدارهای دو جانبه در تبریز و شهرهای هدف را فراهم خواهد کرد.
مدیرعامل سازمان توسعه گردشگری شهرداری تبریز با اشاره به این‌که استقبال از غرفه تبریز قابل توجه بوده است، خاطرنشان کرد: درخشش‌های تبریز به خصوص در مباحث گردشگری، موجب شده بازدیدکنندگان، مدیران و متخصصان گردشگری، در غرفه شهرداری تبریز حضور یافته و در خصوص اقدامات آتی شهر تبریز و برنامه‌های گردشگری خود تبادل نظر کنند.
مدیرعامل سازمان توسعه گردشگری شهرداری تبریز، معرفی صنایع دستی، آثار ملموس و ناملموس تاریخی، جاذبه های طبیعی، میراث فرهنگی، آئین‌های سنتی و هنرهای بومی را از محتوای اصلی غرفه تبریز خواند.

دیدگاه بگذارید

اولین نفری باشید که نظر میدهید!

باخبر شدن از
avatar

wpDiscuz
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز