روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۱۱/۰۱
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 480
  • 693
  • 1,436,629
تبریز الگوی شهرهای کشور در امور خیریه

همایش “گسترش قرض الحسنه، توانمندسازی اقشار محروم جامعه تامین مالی خرد و حمایت از کالای ایرانی” با مدل بانک قرض الحسنه مهر ایران به همت بانک قرض الحسنه مهر ایران ، اتاق بازرگانی ، صنایع و معادن تبریز و جمعی از خیرین استان برگزار شد.
“صمد حسن زاده” رئیس اتاق بازرگانی تبریز در این همایش با بیان اینکه شرایط اقتصادی دشواری که امروز جامعه با آن درگیر است، تمامی بانک ها جهت کمک به ارتقای رفاه اجتماعی تلاش کنند، گفت: برنامه هایی که این بخشها فراهم می کنند قدم مبارکی است ، چراکه تبریز یکی از بزرگترین مراکز پیش قدم در مسائل خیریه است.
وی افزود: بانک قرض الحسنه مهر ایران در شرایطی که معیشت مردم مورد تهدید قرار گرفته، امکاناتی را در راستای رفاه زندگی جامعه فراهم کرده است.
وی با اشاره به اینکه تاریخ آذربایجان نشان می دهد که این خطه همیشه تحولات بزرگی برای افزایش رفاه مردم خود انجام داده است، اظهار داشت:تبریز الگو و نمونه ای برای تمام شهرهای کشور در زمینه خیریه، مدرسه سازی، بیمارستان سازی و…. است.
رئیس اتاق بازرگانی تبریز ادامه داد: مجامع خیریه نقش مهمی در تبدیل تبریز به شهر بدون گدا و شهری نمونه در این حوزه دارند که در راستای آن شاهد رخت در بستن تکدی گری در جامعه هستیم.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز