روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۷/۰۷
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 268
  • 702
  • 1,334,469
تبریز به لحاظ استفاده از مواد مخدر در زمره پاک ترین استان هاست

پیگشیری از اعتیاد و روش های مقابله با این معضل اجتماعی، موضوع طرح شده در نوزدهمین جنگ لبخند جشنواره تابستانی بود که با استقبال از سوی شهروندان در ائل باغی تبریز روبرو شد.
پیش از این رییس پلیس فتای استان و کارشناس معاونت اجتماعی نیروای انتظامی استان، در جنگ های لبخند، به ذکر آموزه های شهروندی و انتظامی در این خصوص پرداخته بودند که بازخورد بسیار مناسبی از سوی شهروندان داشت.
سرهنگ باغبان با بیان اینکه تبریز به لحاظ استفاده از مواد مخدر در زمره پاک ترین استان هاست، اظهار داشت: خوشبختانه نرخ استفاده از مواد مخدر در قیاس با سایر استان ها بسیار پایین است و این نشان از آگاهی گسترده شهروندان نسبت به آفات این مواد است.وی افزود: با اینحال ورود نسلی جدید از مواد مخدر که عموما صنعتی هستند، زمینه آلودگی شهروندان را افزایش داده است.
سرهنگ باغبان افزود: سابق بر این تعداد مواد مخدر، نوع و گونه های محدودی داشت و روش های شناسایی آن و همچنین علامت هایی که فرد معتاد را به خود گرفتار می ساخت محدود بود، اما حال با تنوع بسیار زیاد بازار این محصول، ضرورت توجه جدی از طریق کار فرهنگی لازم است.
وی افزود: باید همه دستگاه های تاثیر گذار اعم از رسانه، آموزش و پرورش، دانشگاه، نهادهای متولی فرهنگ، به این موضع حساسیت نشان داده و بر رفتار و کردار عزیزان خود دقت نظر داشته باشند.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز