روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۷/۱۲/۲۷
روزنامه ساقی آذربایجان
آمار بازدید
  • 0
  • 782
  • 889
  • 993,813
تبریز دارای ظرفیت بالای رشد حوزه گردشگری

به گزارش شهریار، ایرج شهین‌باهر در دیدار با یک هئیت سرمایه گذاری از کشور ترکیه، با بیان اینکه این کلانشهر دارای ظرفیت بالایی در حوزه های مختلف از جمله گردشگری است، اظهار کرد: امکان اجرای پروژه های سودده بسیاری در حوزه های مختلف به ویژه در حوزه گردشگری در تبریز وجود دارد که شرکت های سرمایه گذاری می توانند از این ظرفیت ها استفاده کنند.
وی در ادامه با اشاره به دیدارش با شرکت سرمایه گذاری ترک‌کی ترکیه، اذعان کرد: این گروه تجاری در کشورهای مختلف، پروژه های موفقی را انجام داده که تلاش می کنیم در کلان شهر تبریز نیز سرمایه گذاری مطلوبی صورت دهد.
شهین باهر با بیان اینکه سرمایه گذاری این شرکت با مشارکت در توسعه ناوگان حمل و نقل عمومی آغاز می شود، ادامه داد: در گام اول مقرر شد این شرکت ترک، در تامین ۱۰۰ دستگاه اتوبوس به ناوگان اتوبوس رانی تبریز، مشارکت کند.
وی همچنین ادامه داد: در خصوص اجرای پروژه های مختلف همچون احداث تراموا، کمک به تکمیل پروژه قطار شهری تبریز و راه اندازی مراکز تفریحی – رفاهی مذاکراتی با این شرکت صورت پذیرفت که در آینده نزدیک تفاهم نامه های همکاری مربوط امضاء خواهد شد.
وی با اشاره به تدوین بسته های سرمایه گذاری در شهرداری تبریز، تصریح کرد: شرایط و امکانات سرمایه گذاری در کلان شهر تبریز، در قالب بسته هایی تدوین شده که سرمایه گذاران می توانند در اجرای پروژه های شهرداری تبریز مشارکت کنند.
در ادامه این جلسه، ایلکیر کوچکیر مدیرعامل شرکت ترکیه با بیان اینکه با ظرفیت های گردشگری تبریز آشناست، اظهار کرد: این شرکت علاقمند است در مدت زمان کوتاه پروژه های مختلفی در حوزه های حمل و نقل و توسعه صنعت گردشگری را در این کلان شهر اجرا کند.
وی افزود: پس از دریافت و بررسی بسته سرمایه گذاری در شهر تبریز و انعقاد قراردادهای مربوط، مصمم هستیم در حداقل زمان ممکن، سرمایه گذاری های خود را آغاز کنیم.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز