روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۷/۰۷
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 1
  • 299
  • 702
  • 1,334,500
تبریز در قاب سینماگران و مستندسازان کشور

تبریز در قاب تصویر سینماگران و مستندسازان روایت می شود تا از فرهنگ، هنر و تاریخ خود بگوید.
به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی هنری شهرداری تبریز، نشست مشترک مجموعه گسترش سینمای مستند و تجربی با سازمان فرهنگی هنری شهرداری تبریز شامگاه در محل خانه هنرمندان برگزار شد و ابعاد همکاری این دو مجموعه فرهنگی و هنری در راستای شناخت هرچه بهتر تبریز به زبان فیلم و هنر در آستانه تبریز ۲۰۱۸ بررسی شد.
مدیر سازمان گسترش سینمای مستند و تجربی در این نشست گفت: مجموعه گسترش سینمای مستند و تجربی همکاری های مختلفی با شهرهای مختلف داشته و در عین حال فیلم های مختلفی را در معرفی شهر تبریز ساخته است اما در آستانه ۲۰۱۸ تمایل به همکاری و ساخت مستند های بیشتر از تبریز را دارد.
دکتر طباطبایی نژاد همچنین با اشاره به پتانسیل های موجود تبریز و تاریخ پر افتخار این شهر گفت: تبریز گذشته درخشانی در طول تاریخ داشته که باید به زبان هنر و رسانه به نسل جدید انتقال یابد و ضروریست دست پری برای عرضه به مهمانان این شهر و جهانیان داشته باشیم که مستند امکان مناسبی را در این زمینه فراهم می کند.
همچنین بهمن سلمانی مدیرکل فرهنگ و ارشاد استان آذربایجان شرقی در این نشست فراهم سازی بستری مناسب برای رشد و شکوفایی مستند در استان و رونق هرچه بیشتر معرفی تبریز در هنر مستند و فیلم را ضروری دانست.
گفتنی است؛ در این نشست زمینه های مشترک همکاری سازمان فرهنگی هنری شهرداری تبریز و سازمان گسترش سینمای مستند و تجربی بررسی و بر مشارکت مستندسازان در ساخت فیلم با محوریت و معرفی و شناخت تبریز به تفاهم رسیده شد.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز