روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۳/۱۶
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 88
  • 374
  • 1,283,013
تبریز میزبان نوزدهمین سمپوزیوم بین المللی فولاد ایران

دبیر اجرایی سمپوزیوم «فولاد ۹۵» از برگزار نوزدهمین سمپوزیوم فولاد ایران در اسفند ماه سال جاری در تبریز خبر داد.
“وحید مهدی نیا” در حضور نمایندگان رسانه های آذربایجان شرقی با اعلام این خبر، گفت: این سمپوزیوم طی روزهای ۱۰ و ۱۱ اسفند ماه با محورهای راهکارهای تولید فناوری در صنعت فولاد کشور و نقش مرکز تحقیقات و فناوری آهن و فولاد در این رابطه، راهکارهای علمی و عملی در حفاظت از محیط زیست و فناوری پسماندها، راهکارهای علمی و عملی برای تولید و استفاده از فولادهای نسل سوم و… برگزار می شود.
وی به قابلیت ها و توانایی های آذربایجان شرقی در صنعت فولاد اشاره کرد و گفت: با توجه به قابلیت های صنعت فولاد استان، برگزاری این سمپوزیوم بین المللی در تبریز خواهد توانست به توسعه این صنعت زیرساختی کمک کند.
مهدی نیا اضافه کرد: امسال برای اولین بار و پس از ۱۸ سال یک شرکت خصوصی پیشگام اجرایی این سمپوزیوم بین المللی در کشور شده است و با برنامه ریزی های صورت گرفته شاهد برگزاری کم نظیر این سمپوزیوم بین المللی در هتل کایا لاله پارک تبریز خواهیم بود.
وی با بیان اینکه این سمپوزیوم هر ساله با حضور بزرگترین شرکت های تولیدکننده فولاد و مسئولان ارشد صنعتی کشور برگزار می شود، گفت: برگزاری این رویداد مهم در تبریز زمینه مساعدی برای گردهمایی متخصصان صنعت فولاد و ارائه آخرین دستاوردهای محققان این صنعت است.
دبیر اجرایی نوزدهمین سمپوزیوم بین المللی فولاد ایران افزود: ارتقای دانش فنی صنعت فولاد کشور و ایجاد زمینه فعالیت بیشتر برای دانشجویان و دانشگاهیان این صنعت مورد توجه برگزار کنندگان این سمپوزیوم است.
مهدی نیا از برگزاری نمایشگاه صنعت فولاد هم زمان با برگزاری سمپوزیوم فولاد ۹۵ در نمایشگاه بین المللی تبریز خبر داد و گفت: ۱۸۴ شرکت فولادی داخلی و خارجی در این سمپوزیوم حضور پیدا می کنند.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز