روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۹/۰۶
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 1
  • 916
  • 1,139
  • 1,384,223
تبریز می تواند در جایگاه برجسته ای در حوزه خوشنویسی قرار بگیرد

مدیرعامل سازمان فرهنگی هنری شهرداری تبریز گفت: تبریز می تواند با تکیه به تجارب گذشتگان و نیز بهره گیری از ایده های خلاق و نو هنرمندان حوزه خوشنویسی، دوباره به جایگاه اصیل و متعالی خود بازگردد.
حسین آذرنیا در چهارمین همایش کتابت قرآنی با اشاره به سابقه درخشان این هنر در پهنه تبریز گفت: خوشنویسی به عنوان هنری اصیل در این خطه شناخته شده و اساتید برجسته و شاخصی به ایران اسلامی اعطا کرده است.
مدیرعامل سازمان فرهنگی هنری شهرداری تبریز افزود: متولیان فرهنگی وظیفه دارند نسبت به ادامه این مسیر از تمام همت و ظرفیت خود برای بهبود این مسیر بهره ببرند.
آذرنیا با اشاره به برگزاری همایش کتابت قرآنی از این رخداد فرهنگی، به عنوان فرصتی برای تلاش به حضور موثر و مستمر در این وادی یاد کرد و اظهار داشت: این حرکت فرهنگی با همت برخی اساتید مسلم این حوزه و هنرجویان آغاز شد و به شایستگی در تقویم رخدادهای فرهنگی تبریز، جای گرفته است.
حسین آذرنیا با قدردانی از همراهی همه هنرمندان این عرصه یاد و خاطره استاد فقید، کاظم دوستی فر را گرامی داشت و افزود: ایشان با تلاشی خستگی ناپذیر برای برگزاری این گردهمایی هنرمندانه تلاش کرد و می کوشید که گامی موثر در این راستا بردارد.
مدیرعامل سازمان فرهنگی هنری شهرداری تبریز در ادامه ابراز امیدواری کرد: این حرکت و حرکت های مشابه، بتواند ذره ای از وظیفه ما نسبت به اعتلای هنر خوشنویسی را برآورده کند.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز