روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۱۱/۰۱
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 190
  • 693
  • 1,436,339
تبریز پتانسیل تبدیل شدن به شهر هوشمند را دارد

عضو شورای شهر تبریز گفت: تبریز پتانسیل تبدیل شدن به شهر هوشمند را دارد.
به گزارش شهریار، علی آجودان زاده در مراسم بزرگداشت هفته پژوهش و آشنایی با اهداف مرکز پژوهش های شورای شهر و شهرداری تبریز گفت: تعامل شورا و شهرداری تبریز با دانشگاه ها ضروری است و باید از طرح هایی که در خصوص مشکلات شهری ارائه می شود حمایت های لازم صورت گیرد.
وی سپس ادامه داد: تبریز پتانسیل تبدیل شدن به شهر هوشمند را دارد. با هوشمند شدن شهر شاهد کاهش مراجعه مردمی به شهرداری ها خواهیم بود و همچنین مشکل آلودگی هوا و ترافیک تبریز تا حدود زیادی حل می شود.
آجودان زاده گفت: دانشگاه ها می‌توانند به عنوان مجموعه‌ آموزشی، علمی و پژوهشی در راستای تولید علم و حل مشکلات شهری و توسعه و تعالی جامعه ایفای نقش کنند.
عضو شورای شهر تبریز افزود: ارائه راهکارهای علمی برای رفع مشکلات شهری، کمک به پژوهش ‌های حوزه شهری و شهرسازی از جمله کارهایی است که دانشگاهیان می‌ توانند در کنار اعضای شورای اسلامی و شهرداری انجام دهند.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز