روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۷/۱۱/۰۳
روزنامه ساقی آذربایجان
تبریز ۲۰۱۸ باید توسط ورزشکاران و هنرمندان تبلیغ شود

عضو شورای شهر تبریز از نگاه تبعیض آمیز دولت نسبت به ‌آذربایجان و عدم اختصاص بودجه برای تبریز ۲۰۱۸ انتقاد کرد.
غلامحسین مسعودی ریحان در جلسه کمیسیون فرهنگی شورای شهر تبریز با بیان اینکه متاسفانه تبریز ۲۰۱۸ به مسابقه‌‌ای میان مدیران تبدیل شده است تا آن‌ها خود را به مردم این شهر تحمیل کنند، تاکید داشت: چهره‌‌های مقبول مردم آذربایجان از جمله ورزشکاران، هنرمندان و سایر اقشار محبوب باید برای رونق گردشگری در تبریز ۲۰۱۸ وارد میدان شوند.
وی اذعان کرد: علی‌‌رغم اطلاع رسانی ضعیف نسبت میزبانی تبریز از گردشگران جهان اسلام در سال ۲۰۱۸، فیلترینگ گسترده شبکه‌‌های مجازی نیز مشکل مضاعفی بود که در این ارتباط روی داد و لازم می‌‌بینم شورای شهر نسبت به پیگیری رفع فیلتر با مقامات امنیتی وارد گفت‌‌وگو شود.
رئیس شورای اسلامی استان آذربایجان‌‌شرقی با انتقاد از نوع نگاه دولت نسبت به آذربایجان، متذکر شد: در حالی که دولت برای پرداخت بدهی تیم‌‌های استقلال و پرسپولیس تهران ۴۰۰ میلیارد تومان نقد پرداخته است، هنوز یک ریال از تعهدات ۷۶۰ میلیارد تومانی برای تبریز ۲۰۱۸ پرداخت نشده و در لایحه بودجه سال آینده نیز هیچ اعتباری در این خصوص لحاظ نگردیده است.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز