روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۷/۰۷
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 65
  • 721
  • 1,334,987
«تبریز ۲۰۱۸» باید صرف تحول اساسی در گردشگری استان شود

معاون گردشگری سازمان میراث فرهنگی کشور، با حضور در غرفه تبریز در نمایشگاه گردشگری برلین، از طرح‌ها و بسته‌های گردشگری شهرداری تبریز بازدید کرد.
به نقل از روابط عمومی شهرداری تبریز، مرتضی رحمانی‌موحد در این بازدید با اشاره این‌که تبریز در دو سال گذشته، گام‌های موثری در تحولات گردشگری برداشته است، اظهار کرد: میزبانی وزرای گردشگری کشورهای آسیایی و صدور «بیانیه تبریز» زمینه‌های مهمی برای توسعه روابط‌ بین‌المللی به خصوص در بخش گردشگری برای آذربایجان‌شرقی و تبریز فراهم کرده و طبق آن، برنامه‌های موثری اجرا شده است.
وی با تقدیر ازفعالیت‌های گردشگری شهرداری تبریز بیان کرد: مدیریت شهری تبریز، به خوبی توانسته در یک روند هماهنگ، زیرساختارهای گردشگری و برنامه‌های تبلیغی این شهر را تقویت کند.
معاون گردشگری سازمان میراث فرهنگی کشور، متذکر شد: فضای مهم که محقق شده باید با استفاده از تمام ظرفیت‌ها، صرف یک تحول اساسی در گردشگری تبریز شود؛ چرا که تبریز ۲۰۱۸، ممکن است تا سال‌های سال، دیگر اتفاق نیفتد.
رحمانی‌موحد خاطرنشان کرد: سازمان میراث فرهنگی، تبریز ۲۰۱۸ را یک فرصت مغتنم می‌داند و رویکردهای گردشگری تبریز را همراهی خواهد کرد.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز