روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۷/۰۹
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 1
  • 325
  • 814
  • 1,336,061
تبریز ۲۰۱۸ می تواند نقطه عطف باشد

رئیس سازمان برنامه و بودجه آذربایجان شرقی در گفتگو با خبر نگاران گفت: رویداد تبریز ۲۰۱۸ تنها یک نقطه است، نه پایان و نه آغاز ولی همین اتفاق می تواند نقطه عطفی برای ایجاد تحول و تقویت اقتصاد گردشگری استان باشد.
وی با بیان اینکه نباید انتظار معجزه از این رویداد داشته باشیم، اظهارکرد: نکته مهم و کلیدی برای استفاده از این فرصت، مشارکت و مسئولیت پذیری آحاد مردم است.
بهبودی با اشاره به اینکه گردشگران خارجی علاقه ای به خیابان ها و هتل های ما ندارند، گفت: ما از طریق تدارک برنامه های فرهنگی و هنری می توانیم سطح میزبانی خود را ارتقا دهیم.
رئیس سازمان برنامه و بودجه آذربایجان شرقی با تاکید بر ضرورت آمادگی عمومی برای برخورد با گردشگران خارجی، گفت: بسیاری از رفتارهایمان را به این بهانه می توانیم اصلاح کرده و سرمایه اجتماعی مان را تقویت کنیم.
بهبودی با اشاره به مصوبه دولت مبنی بر اینکه دستگاه های اداری می توانند ۱۰ درصد از منابع خود را به این موضوع اختصاص دهند، اعلام کرد: سال آینده بودجه تکلیفی برای رویداد تبریز ۲۰۱۸ وجود خواهد داشت.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز