روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۷/۱۱/۳۰
روزنامه ساقی آذربایجان
تبریز۲۰۱۸ یک مقوله شهروندی همراه با حس مسئولیت پذیری می باشد

نخستین هم اندیشی اتاق فکر اتحادیه تابلو سازان و تابلو نویسان با عنوان تبریز ۲۰۱۸ برگزار شد.
«علی کریم پور»دبیر علمی نخستین نشست اتاق فکر اتحادیه تابلوسازان و تابلونویسان تبریز در این مراسم، با بیان اینکه انتخاب تبریز به عنوان پایتخت گردشگری کشورهای اسلامی یک اتفاق کم نظیر برای ظرفیت فرهنگی و تمدن غنی ایران و به خصوص آذربایجان است، ادامه داد: تبریز۲۰۱۸ یک مقوله شهروندی همراه با حس مسئولیت پذیری می باشد که بار و وظیفه میزبانی شایسته از مهمانان و مسافران رو بر عهده تک تک آحاد شهروندان تبریزی گذاشته است.
وی افزود: نگاه متعالی و عرق ملی به موضوع از سوی شهروندان تبریزی موجب ترجیح منافع ملی به منافع شخصی و در نتیجه پرآوازه تر کردن نام شهر تبریز را ممکن می سازد، لذا تاثیرات فرهنگی و اقتصادی گسترده گردشگری دلیل رویکرد ویژه همه ارگانها سازمانها ادارات و نهادهای خدماتی و … در موضوع تبریز۲۰۱۸ شده است.
کریم پور از اهداف و چشم انداز اتاق فکر تبریز ۲۰۱۸ سخن به میان آورد و گفت: تشکیل اتاق فکر اتحادیه تابلوسازان و تابلو نویسان تبریز یک اراده خودجوش و مردمی در تکمیل چرخه و زنجیره اقدامات دولتی و غیردولتی است، نگاه علمی و کارشناسی به سیمای بصری شهر از موارد علمی و عملیاتی این اتاق فکر خواهد بود.
دبیر علمی نخستین نشست اتاق فکر اتحادیه تابلوسازان و تابلونویسان تبریز در خصوص اقدامات و موضوعات مورد بررسی این اتاق فکر اظهار کرد: در این اتاق زیبایی یک شهر ۹براساس فضای سبز و تمییزی و مبلمان و المانهای شهری و … مورد بررسی و ارزیابی قرار خواهد گرفت، چراکه دقت و انتخاب صحیح و توجه به عناصرهنری و گرافیکی شهری در مجموع موجب بهبود و افزایش کیفیت منظر و سیمای بصری و در یک کلام موثر بر برند شهری خواهد شد.
کریم پور در پایان سخنان خود خاطرنشان کرد:در دنیای امروز رقابت برسر جذب هرچه بیشتر گردشگر نیاز به اراده و عزم ملی را بیشتر از پیش مهم ساخته است، اتاق فکر خواهد کوشید با همفکری، هم اندیشی و هم افزایی فرهنگی و هنری در حوزه کاری خود همراه با همکاری و هماهنگی سایر ادارات مرتبط ، در اعتلای نام شهر عزیزمان تبریز نقش و سهم خود را ادا نماید.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز