روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۷/۰۴
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 634
  • 700
  • 1,332,574
تبیین اندیشه های شهیدان رجایی و باهنر در کانون پرورش فکری

مدیر کل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان آذربایجان شرقی گفت: مراکز کانون استان در هفته دولت، برنامه‌های متنوعی را با هدف تبیین اندیشه های شهیدان رجایی و باهنر برگزار می کنند.
هادی یوسف زاده ضمن اعلام این خبر در جمع خبرنگاران اظهار داشت: این برنامه‌ها با هدف آشنایی کودکان و نوجوانان با شخصیت و مبارزات شهیدان رجایی و باهنر در حال برگزاری است.
وی با بیان اینکه معرفی شخصیت، قصه‌گویی، نشریه‌نگاری و وبلاگ‌نویسی از جمله این برنامه‌هاست، افزود: همچنین تبیین اهداف و دستاوردهای انقلاب اسلامی از محورهای مهم این فعالیت‌هاست.
مدیر کل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان با اشاره به شخصیت شهیدان رجایی و باهنر در نحوه خدمت به محرومان جامعه آنان را الگوی مدیران در جامعه اسلامی معرفی کرد و تلاش برای ایجاد روحیه نشاط در میان کودکان و نوجوانان را یکی از اهداف مهم کانون برشمرد.

ضرر ۲۵ میلیارد دلاری قاچاق به کشور

رئیس سازمان بسیج اصناف آذربایجان‌شرقی گفت: استان آذربایجان‌شرقی دارای ظرفیت‌های زیادی است که البته گامی برای بهره‌گیری از آنها برداشته نشده است و متاسفانه کارگاه‌های تولیدی زیادی در صنوف مختلف به تعطیلی کشیده شده است.
ابراهیم‌زاده اذعان داشت: قاچاق کالا سالانه ضرر ۲۵ میلیارد دلاری به کشور وارد می‌کند و تبر خونین برای اقتصاد کشور محسوب می‌شود.
وی با اشاره به اینکه هر جنسی که از یک کشور دیگر به ایران وارد می‌شود، با خود فرهنگ آن کشور را نیز می‌آورد، ابراز کرد: عدم ارائه تسهیلات و افزایش ۱۰ درصدی سالانه مالیات بسیاری از صنف‌های ما را تحت تاثیر قرار داده است به طوریکه گاهاً زرگران ۱۰۰ میلیون مالیات پرداخت می‌کنند.
رئیس سازمان بسیج اصناف خاطرنشان کرد: عدم حمایت بانک‌ها از موسسات کوچک، دپوی تولید در انبارها به جهت توزیع نامتوازن وقطع بیمه کارفرمایان از جمله مشکلات اساسی اصناف در استان است.
رئیس سازمان بسیج اصناف آذربایجان‌شرقی متذکر شد: برای احیای دوباره بازار نیاز به صادرات وجود دارد که باید در این زمینه حمایت از تولیدات داخلی انجام گیرد که به تبع آن مشکل وضعیت اشتغال و تولید داخلی نیز حل خواهد شد.

۶ راهبرد برای توسعه گردشگری شهری

۱) راهبرد مشارکت -ایجاد کانال‌های ارتباطی با مردم از طریق زیرساخت‌های سیستم‌های الکترونیکی مانند (تلگرام، اینستاگرام)
۲) قراردادن کلیه دست‌اندرکاران در جریان تصویب طرح‌های توسعه گردشگری شهری به‌ویژه طرح‌های بلندمدت توسعه و کسب نظرات دست‌اندرکاران در تمامی مراحل برای برنامه‌ریزی و نظارت بهتر و مستمر در راستای توسعه عدالت‌محوری و شاخص‌های مشارکتی
۳) راهبرد شفافیت در امور مالی ایجاد ارتباط بین منابع مالی و اقتصادی با جاذبه‌های گردشگری
۴) شفافیت در امور مالی و آگاه کردن مردم از شیوه تهیه و تصویب کمک‌های مالی شهرداری در توسعه گردشگری شهری
۵) راهبرد مدیریت زمان و بهره‌وری مدیریت زمان در اجرای کلیه طرح‌های گردشگری که منجر به کارایی و اثربخش بیشتر در طرح‌های گردشگری شهری می‎شود.
۶) راهبرد پاسخگویی مطلوب ایجاد بسترهای حکمروایی مطلوب الکترونیکی برای پاسخ‌گویی مناسب مسئولان و ارتباطات بهینه با دست‌اندرکاران و ذی‌نفعان

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز