روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۷/۱۱/۰۴
روزنامه ساقی آذربایجان
تجربه انتخابات ۹۶ در لایحه جامع نظام انتخابات لحاظ می شود

وزیر کشور با بیان اینکه تدوین لایحه جامع نظام انتخابات رو به اتمام است از افزوده شدن تجربه انتخابات ۹۶ به این لایحه خبر داد.
عبدالرضا رحمانی فضلی در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، در خصوص آخرین وضعیت لایحه جامع نظام انتخابات توضیح داد: بررسی لایحه جامع نظام انتخابات در کمیسیون امنیت دولت تقریبا به اتمام رسیده است.
وی ادامه داد: اما با توجه به تجریباتی که در انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای اخیر داشتیم دوستان یک ماه وقت خواستند که تجربیات را در این لایحه استفاده کنند.
عضو کابینه دولت یازدهم در خصوص زمان ارسال لایحه به مجلس گفت: بعداز اتمام مهلت یک ماهه، لایحه به هیات دولت ارسال می شود و پس از تصویب در هیات دولت، برای تصویب نهایی و اجرا به مجلس شورای اسلامی تقدیم می کنیم.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز