روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۷/۰۸/۰۱
روزنامه ساقی آذربایجان
آمار بازدید
  • کاربران حاضر: 2
  • بازدید امروز: 271
  • بازدید دیروز: 1,264
  • کل بازدید ها: 842,483
تجربیات بازنشستگان شهرداری تبریز ارزشمند و راهگشاست

رئیس شورای اسلامی شهر تبریز تجربیات بازنشستگان شهرداری تبریز را ارزشمند و راهگشا دانست.
به گزارش شهریار، دکتر شکور اکبرنژاد در جلسه تبادل نظر و اخذ ایده ها و اندوخته های کاربردی بازنشستگان شهرداری تبریز در حوزه مدیریت شهری با اعلام این مطلب اظهار داشت: بازنشستگاه شهرداری تبریز در طول خدمت خود در این نهاد خدمتگذار تجربه های ارزشمندی را بدست آورده اند که استفاده از این تجربیات در حل معضلات و مشکلات شهری راهگشاست.
اکبرنژاد افزود: باید از بازنشستگاه و افراد توانمندی که سالیان سال در شهرداری خدمت کرده اند استفاده کنیم زیرا تجربه ها و اندوخته های این افراد به صورت عملی می تواند در حل بسیاری از مسائل یاریگر مدیران و اعضای شورای شهر باشد.
رئیس شورای شهر تبریز با اشاره به اینکه باید بیش از پیش به انسانها و شهروندان ارزش و بها داده شود افزود: سیستم اداری ما باید طوری تعریف شود که با مراجعه کننده رفتار اخلاقی و انسانی داشته باشیم.
وی با اشاره به ضرورت عمل به نظرات کارشناسان در توسعه شهری و مسائل شهری افزود: اگر ما به نظرات کارشناسان عمل می کردیم شاید رشد و توسعه شهر تبریز بر روال دیگری منطبق شده بود.
اکبرنژاد در ادامه سخنانش افزود: ما به تغییر و تحول جدی در سیستم مدیریت شهری نیازمندیم تا به نیازهای امروز و فردای شهر و شهروندان پاسخ مناسب و پایدار ایجاد کنیم.
رئیس شورای اسلامی شهر تبریز در پایان سخنانش با تاکید بر اینکه برگزاری جلسات با بازنشستگاه شهرداری باید تداوم داشته باشد افزود: در شورا و شهرداری به همفکری و پیشنهادات و نظرات بازنشستگاه نیاز داریم تا مشکلات متعدد شهری را حل و قضا کنیم. تبریز در حال حاضر با مشکلات متعددی از قبیل بحث آب، آلودگی هوا ودرآمدهای پایدار رودررو است که قطعا باید به فکر راه چاره اساسی برای این مشکلات باشیم.

دیدگاه بگذارید

اولین نفری باشید که نظر میدهید!

باخبر شدن از
avatar

wpDiscuz
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز