روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۸/۰۳
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 1
  • 90
  • 948
  • 1,355,428
تجلیل مدیرعامل سازمان ورزش شهرداری تبریز از قهرمانان لیگ برتر شیرجه کشور

اعضای تیم شیرجه شهرداری تبریز، به عنوان قهرمان لیگ برتر کشور از سوی مدیرعامل سازمان ورزش شهرداری تبریز مورد تجلیل قرار گرفتند .
با حضور شهین باهر شهردار تبریز، شهرام دبیری رئیس شورای اسلامی شهرستان تبریز، ایوب بهتاج مدیرکل ورزش و جوانان آذربایجان شرقی و علیرضا رحیمی مدیرعامل سازمان ورزش شهرداری تبریز، از اعضای تیم شیرجه این سازمان به عنوان قهرمان لیگ برتر کشور تجلیل شد .
تیم شیرجه شهرداری تبریز سال ۹۶ را با اقتدار تمام و با درخششی بی نظیر سپری کرد، بطوریکه با هفتمین قهرمانی شیرجه روهای شهرداری تبریز در لیگ برتر کشور، تمامی کاپ های قهرمانی شیرجه در لیگ برتر و هفت رده سنی کشور که اکثر قهرمانان این رده ها عضو دو تیم سازمان ورزش شهرداری تبریز هستند، درسال۹۶ به تبریز رسید .
با قهرمانی تیمی اخیر در رده های سنی زیر۱۱، زیر ۹ و ۷ سال کشور با همه طلاهای انفرادی و همه قهرمانی های تیمی در چهار رده سنی بزرگسالان، جوانان، نوجوانان و نونهالان در تابستان، تیمهای شیرجه آذربایجان شرقی در تمامی هفت رده سنی کشور در سال۹۶ به عنوان قهرمانی رسیدند که با احتساب مجموع امتیازات کل هفت رده سنی، شیرجه آذربایجان شرقی برای چهاردهمین سال متوالی در صدر قرار گرفت .
شیرجه رو های شهرداری تبریز علاوه بر اینکه رکورددار قهرمانی در اکثر دوره های لیگ هستند، رکورددار بیشترین قهرمانی در تاریخ ورزش باشگاهی تبریز و آذربایجان نیز به شمار می روند .
مجتبی ولی پور با سه مدال طلا، ستاره کل بازی های کشورهای اسلامی ۲۰۱۷ شد و محمدرضا شکول نیز عنوان سرمربی تیم ملی شیرجه را در این بازیها به عهده داشت .
با این شرایط می توان گفت اگر حضور شیرجه روهای سازمان ورزش شهرداری تبریز در مسابقات قهرمانی رده های سنی آسیا نیز محقق می شد، بی شک این قهرمانان کوله باری از افتخار را برای کشورمان به ارمغان می آوردند .
گفتنی است علاوه بر قهرمانی تیم شیرجه شهرداری تبریز در لیگ برتر، اکثر قهرمانی های رده های سنی مختلف استان اعم از بزرگسالان، امیدها، جوانان و نوجوانان تا رده های پائین تر به اعضای تیم شیرجه شهرداری تبریز و سازمان ورزش شهرداری تبریز تعلق گرفت .

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز