روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۸/۰۶/۲۸
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 212
  • 631
  • 1,142,212
تجمیع گورستان های متروکه اسکو

شهردار اسکو با اشاره به وجود چندین گورستان متروکه در این شهر و توسعه شهری طی سال های اخیر، گفت: گورستان های متروکه این شهر تاریخی تجمیع می شود.
بابک شریفی با اشاره به درخواست شهروندان از شهرداری در خصوص ساماندهی گورستان‌های متروکه، افزود: یکی از مهم‌ترین مطالبات مردمی ساماندهی گورستان‌های متروکه است که امیدواریم با همکاری مستمر بین شهرداری، شورای اسلامی شهر و اداره اوقاف و امور خیریه بتوانیم در راستای تحقق مطالبات مردم قدم‌های ارزشمندی را برداریم.
وی اظهار داشت: در حال حاضر و در محدوده داخل شهر اسکو هفت گورستان قدیمی وجود دارد که به دلیل متروکه بودن کارکرد خود را از دست داده اند و چون با روند توسعه شهری در داخل محدوده های اصلی شهر واقع شده اند، لازم است نسبت به تجمیع آنها اقدام شود.
شریفی با بیان اینکه شهرداری اسکو با اولویت قرار دادن اصل توزیع عادلانه خدمات و امکانات و نیز توجه به مناطق کم برخوردار در روند خدمات رسانی تلاش می کند، گفت: مناطق کم برخوردار کانون توجه پروژه های شهرداری است و در توزیع و ارایه خدمات عمرانی بین مناطق محروم و مرفه شهر تبعیضی قایل نبوده و عمده هدف خود را توزیع عادلانه و حتی بیشتر خدمات در مناطق کم برخوردار تعیین کرده است.
وی اضافه کرد: برای تسریع و تکمیل پروژه های سطح شهر در کنار پیگیری های صورت گرفته شده، جلساتی را نیز با مسئولان شهری و استانی داریم تا بتوانیم در کنار تسریع خدماتی که به شهروندان ارایه می شود نه تنها کیفیت مدنظر قرار گیرد بلکه مدت زمان احداث و بهره برداری را نیز کاهش دهیم.
شریفی ادامه داد: برخی مناطق شهر از لحاظ زیرساخت های اولیه با مشکلاتی روبرو هستند و در برنامه های آتی شهرداری و شورای اسلامی شهر، یکی از اولویت های ما این مناطق خواهد بود که امیدواریم با برنامه ریزی های صحیح و مدون در آینده شاهد رفع مشکلات موجود در این مناطق شهری باشیم.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز