روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۷/۰۵
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 483
  • 761
  • 1,333,184
تجهیز مراکز فنی و حرفه ای آذربایجان شرقی به انرژی خورشیدی

مدیرکل فنی و حرفه ای آذربایجان شرقی با اشاره به اینکه تعدادی از مراکز دولتی این اداره کل به سیستم انرژی خورشیدی مجهز شده اند، گفت: در صورت تامین اعتبار طی دو سال آینده تمامی مراکز دولتی فنی و حرفه ای استان به این سیستم مجهز می شود.
یعقوب نماینده در دیدار مدیران فنی و حرفه ای استان به معاون سیاسی و اجتماعی استاندار آذربایجان شرقی افزود: استفاده از انرژی های تجدید پذیر در راستای کاهش مصرف انرژی انجام می شود.
وی در خصوص عملکرد این اداره کل در سال گذشته ادامه داد: در بخش دولتی بیش از ۳۷ هزار نفر و در بخش خصوصی در حدود ۳۸ هزار نفر آموزش های فنی و حرفه ای دیده اند.
نماینده اظهار کرد: ۶۰۰ آموزشگاه فنی و حرفه ای آزاد در استان وجود دارد که از این تعداد حدود ۴۰۰ مرکز در شهر تبریز فعال هستند.
یعقوب نماینده با اشاره به فعالیت ۲۸ مرکز دولتی فنی و حرفه ای در سطح استان افزود: در تمامی شهرستان ها به جز چاراویماق مرکز دولتی فنی و حرفه ای فعال است.
مدیرکل فنی و حرفه ای آذربایجان شرقی اضافه کرد: در سال گذشته مربیان این اداره کل برای آموزش روستاییان و عشایر در حدود ۹۰روستا حضور یافتند.
یعقوب نماینده ادامه داد: آموزش در سکونت گاه های غیررسمی، پادگان ها، زندان، مراکز ماده ۱۵ و ماده ۱۶، صنایع و صنوف، معدن و جواردانشگاه ها در سال گذشته مورد توجه این اداره کل بود.
نماینده با اشاره به مشکلات موجود در خصوص استخدام های انجام شده در سال های گذشته، گفت: سال گذشته در مجموع ۱۳۰مربی استخدام شده بود ولی پست سازمانی نداشت ۷۰ نفر جذب این اداره کل شدند و بقیه به سایر دستگاه ها معرفی شدند.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز