روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۸/۰۴/۰۴
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 216
  • 696
  • 1,076,747
تجهیز وسایط نقلیه ریلی راه‌آهن به کتاب و جعبه کمک‌های اولیه

احمد استاد حسین مدیرکل امور رفاهی و سلامت راه‌آهن کشور از تجهیز کلیه وسائط نقلیه ریلی و غیر ریلی راه آهن کشور به کتاب و جعبه کمک های اولیه خبر داد .
احمد استاد حسین در گردهمایی کارشناسان امور رفاهی و سلامت مناطق راه آهن کشور در تبریز گفت: با تاکید مدیرعامل راه آهن مبنی بر افزایش تعلق سازمانی و نشاط کارکنان، از همکاران خواسته ‌ایم تا برای بهبود خدمات رفاهی، پیشنهادات سازنده خود را به این اداره کل ارائه دهند تا در صورت هم راستایی با اهداف و منابع شرکت، در جهت تحقق آن گام برداشته شود.
وی افزود: در گردهمایی روسای ادارات امور رفاهی و سلامت مناطق راه آهن، طرح رتبه بندی بهداشتی ایستگاههای راه آهن با همکاری اداره کل خدمات ایستگاهی در ۹ شاخص و ضریب اهمیت هر محور و نگهداشت خوابگاههای راه آهن به شیوه برون سپاری در تجهیز و بهره برداری آن مورد بحث و بررسی قرار گرفت.
مدیرکل امور رفاهی و سلامت راه‌آهن کشور از تجهیز کلیه وسائط نقلیه ریلی و غیر ریلی راه آهن کشور به کتاب و جعبه کمک های اولیه خبر داد و افزود: معاینات جسمانی و روانی بیش از ۱۰۰ نفر از شاغلان مشاغل فنی با همکاری مرکز تحقیقات شغلی دانشگاه تهران انجام گرفته و واکسیناسیون حدود ۲۵۰۰ نفر از همکاران در سه مرحله به صورت رایگان انجام شده است.
استاد حسین در این نشست که به میزبانی اداره کل راه آهن آذربایجان در تبریز برگزار شد، با تشریح عملکرد این اداره کل در سال جاری ، گفت: جمع آوری بانک اطلاعاتی بیماران خاص در سطح ستاد و مناطق انجام شد. همچنین به منظور تسهیل خدمات رسانی در پرداخت هزینه ها و صدور معرفی نامه، پرداخت خسارت بخشی از سانحه دیدگان ریلی، تعبیه میز خدمت در ورودی اداره کل با هدف تکریم ارباب رجوع و تامین درخواست ها و خدمات مورد نیاز آنها در اسرع زمان را از دیگر اقدامات اداره کل امور رفاهی و سلامت در سال جاری انجام شده است.
وی به بیمه مازاد درمان کارکنان اشاره کرد و گفت: با توجه به طرح تجمیع قرارداد کارکنان پیمانکاری مجموعه راه آهن، ایجاد وحدت رویه در ارائه خدمات بیمه مازاد درمان و بیمه عمر به کارکنان مشمول در قرارداد تجمیع در دستور کار این اداره کل قرار گرفته و در این راستا مدیریت انعقاد قرارداد و خدمات دهی بیمه مکمل درمان و عمر و حوادث ۳۱ هزار نفر از همکاران راه آهنی و خانواده های آنان، به اضافه ۱۹ هزار نفر از نیروهای تجمیعی و خانواده های آنها عملیاتی شده است.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز