روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۷/۳۰
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 1
  • 409
  • 874
  • 1,352,039
تجهیز و ایمن سازی شریان های اصلی شهرداری منطقه ۹ تبریز

رمضان زاده معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری منطقه ۹ با ارائه گزارشی به مجموعه اقدامات انجام یافته سطح حوزه شهرداری منطقه ۹ پرداخت.
رمضان زاده معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری منطقه ۹ با ارائه گزارشی به مجموعه اقدامات انجام یافته سطح حوزه شهرداری منطقه ۹ پرداخت. وی اظهار داشت: با همت و پشتکار کارشناسان حوزه حمل و نقل و ترافیک این منطقه تجهیز و ایمن سازی شریان های اصلی و فرعی این منطقه، خصوصاً شهرک خاوران انجام یافته،بطوریکه رمپ های خروجی و ورودی این شهرک بوسیله گاردریل و بصورت سراسری تجهیز گردیده است. همچنین خط کشی محوری بطول ۶۰۰۰ متر، نصب سیلندر های پلاستیکی، گل میخ، تابلو های راهنمائی و علائم ترافیکی از دیگر اقداماتی است که توسط این معاونت اقدام گردیده است.
رمضان زاده با اشاره به هماهنگی های انجام یافته با معاونت – حمل و نقل و ترافیک شهرداری تبریز و معاونت فنی و عمرانی شهرداری منطقه ۹،افزود: اصلاح هندسی ورودی ائل باغی و همچنین میدان شیخ شهاب الدین اهری در دست اقدام است که امیدواریم با توجه به پیش بینی های انجام یافته در حداقل زمان به بهره برداری برسد.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز