روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۸/۰۱/۳۱
روزنامه ساقی آذربایجان
آمار بازدید
  • 0
  • 212
  • 1,083
  • 1,016,847
تجهیز پارک باغ امامی به وسایل بازی کودکان

باز زنده سازی پارک باغ امامی از سوی معاونت فنی و عمرانی شهرداری منطقه ۳ تبریز در مراحل نهایی است.
به گزارش شهریار به نقل از شهرداری منطقه ۳ تبریز، پارک باغ امامی، باغ خاندان امامی از سوی شهرداری که برای استفاده عموم شهروندان تملک گردیده و افتتاح شده بود، اکنون عمارت این باغ در مراحل پایانی باز زنده سازی است.
مرتضی موحدنیا شهردار منطقه در رابطه با امکانات مورد نیاز شهروندان در این باغ به تجهیز پارک به لوازم ورزشی و تفریحی کودکان اشاره کرده و گفت: بزودی برای استفاده کودکان برای تفریح و سرگرمی و شادمانی در پارک باغ امامی ، شهرداری لوازمی را با لحاظ کردن نیاز ابعاد روان شناختی و جسمانی کودکان بزودی خریداری و نصب خواهد کرد.
شهردار منطقه مرمت خوان نشینی، چندین اتاق تو در تو، بادگر و هشتی های عمارت داخل باغ امامی رو به اتمام ذکر کرده و افزود: بهسازی و مرمت و استحکام سازی دیواره و سقف و پایه های این عمارت قدیمی پایان یافته است.
وی معماری زیبا و ساختار سنتی این باغ قدیمی ایرانی را به عنوان یادگاری ارزشمند از دوران باغ شهر تبریز عنوان نمود ه و ظرفیتی مناسب برای گذران اوقات فراغت و سرگرمی شهروندان دانست.
پارک باغ امامی در راستای حفظ باغات و خانه های قدیمی در نقطه مرکزی و مناطق مسکونی شهر تبریز، در خیابان پاستور ما بین خیابان های قطران و لاله زار، امکان مناسبی برای افزایش روحیه و شادابی شهروندان است.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز