روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۷/۰۹
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 1
  • 503
  • 814
  • 1,336,239
تحریم بانکی مانع صادرات گوشت ایرلند به ایران شد

وزیر کشاورزی ایرلند با اشاره به عملی نشدن توافق صادرات گوشت این کشور به ایران گفت دلیل این امر دشواری ها در مبادلات بانکی و پرداخت پول بوده است.
میشائیل کرید، وزیر کشاورزی ایرلند با اشاره به فرصت های موجود برای مبادلات تجاری در بخش هایی از خاورمیانه، شمال آفریقا و جنوب شرق آسیا گفت: «ما نقاط مهم برای تجارت در سطح جهان را شناسایی کرده ایم که فکر می کنیم پتانسیل بالایی دارند.»
وی افزود، ایرلند در دهه ۱۹۸۰ و ۱۹۹۰ میلادی «مقادیر زیادی» گوشت گوساله و گوسفند به ایران صادر می کرد، اما نتوانسته از پیمان تجاری ای که در ماه اکتبر برای صادرات گوشت گوسفند به ایران امضا کرده، منتفع شود، که دلیل آن دشواری ها در مبادلات بانکی و پرداخت های این کشور بوده است.
ایران می تواند دروازه ای برای فروش محصولات در کشورهای دیگر از جمله روسیه باشد که در حال حاضر به دلیل تحریم های اتحادیه اروپا، ارسال محصولات غذایی این اتحادیه از جمله محصولات لبنی به آن امکان پذیر نیست.
وی افزود: «اگر ما بتوانیم وارد بازار ایران شویم، فرصت ها برای صادرات مجدد محصولاتمان از ایران به دیگر کشورها قابل توجه هستند.»

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز