روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۹/۱۲
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 1,058
  • 1,097
  • 1,390,223
تحقق ۸۷ درصدی مصوبات سفر هیات دولت به آذربایجان شرقی

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری آذربایجان شرقی گفت: به صورت میانگین ۸۷ درصد از ۲۶ مصوبه سفر اردیبهشت سال ۹۴ هیات دولت به این استان محقق شده است.
محمد صادق پورمهدی با اشاره به اینکه ۳ طرح تاسیسات فاضلاب بناب، میانه و تبریز به صورت کامل توسط شرکت آب و فاضلاب استان اجرا شده است، گفت: شاهد تحقق ۱۰۰ درصدی ساختمان شبکه فرعی آبیاری و زهکشی حوضه ارس( پایاب سد ستارخان، خداافرین و گلفرج ) هستیم. مطالعه و اجرای عملیات آبخیزداری در حوزه آبخیز سدهای استان هم به صورت کامل اجرا شده است.
وی با اشاره به پیشرفت ۹۸ درصدی طرح نوسازی مجموعه ورزشی یادگار امام تبریز گفت: بخش جزئی از مصوبه دولت در مورد این مجموعه هنوز محقق نشده و امیدواریم به همت شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی بزودی کاستی ها رفع شود.
پورمهدی از پیشرفت ۹۹ درصدی استادیوم ۵ هزار نفری میانه و ۹۰ درصدی استادیوم ۵ هزار نفری مراغه خبرداد و گفت: فاز ۱و ۲ خط یک قطار شهری تبریز به طول ۱۰ کیلومتر ۹۲ درصد پیشرفت فیزیکی دارد.
وی با بیان اینکه طرح احداث خط جدید راه آهن میانه – تبریز به عنوان یکی از طرح های اساسی و زیربنایی دولت در استان آذربایجان شرقی ۷۶ درصد پیشرفت فیزیکی دارد، گفت: این طرح مرحله به مرحله بهره برداری می شود.
وی در زمینه طرح های مصوب هیات دولت در دست اجرا توسط شرکت آب منطقه ای گفت: سد کلقان آبگیری شده، ساختمان شبکه آبیاری و زهکشی گرمی چای ۸۴ درصد و طرح آبرسانی به شهر مرند نیز از ۷۶ درصد پیشرفت کار برخوردار است.
وی از پیشرفت ۹۵ درصدی طرح تامین فضاهای آموزشی و کمک آموزشی دانشکده داروسازی تبریز خبرداد و افزود: طرح ایجاد بخش سوانح سوختگی بیمارستان سینا ۸۰ درصد پیشرفت فیزیکی دارد.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز