روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۸/۰۱/۰۶
روزنامه ساقی آذربایجان
آمار بازدید
  • 0
  • 20
  • 654
  • 999,222
تحقق ۹۵ درصدی درآمد شهرداری منطقه۹ تبریز

شهردار منطقه ۹ از تحقق ۹۵ درصدی درآمد شهرداری منطقه در ۷ ماه گذشته خبر داد.
به گزارش شهریار، بهرام نسیانی شهردار منطقه ۹ با اشاره به تحول چشمگیر و ساماندهی امورات جاری در شهرداری منطقه در سال جاری گفت: یکی از اساسی ترین رکن های شهرداری به منظور ارائه ی خدمات مطلوب به شهروندان، تأمین هزینه های خدمات و پروژه ها است. وی افزود: در این راستا، بکارگیری سیاست های لازم جهت رسیدن به درآمد های پایدار، از اولویت های مدیریتی در این منطقه بوده است.
شهردار منطقه۹ خاطرنشان کرد: تحقق ۹۵ درصدی درآمد شهرداری این منطقه در۷ ماه گذشته، و ۵ ماه مانده تا پایان سال نشان از موفقیت در اجرای سیاست های در نظر گرفته شده دارد.
نسیانی ادامه داد: در حال حاضر با مطالعه و بررسی راهکارهای مناسب برای نیل به اهداف پیش بینی شده جهت بهره مندی از درآمد پایدار هستیم تا با این طریق، این منطقه را که در افق تبریز، دارای جایگاه ویژه ای است به نقطه ای برسانیم که در شأن و جایگاه شهروندان گرامی باشد.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز