روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۷/۰۷/۲۸
روزنامه ساقی آذربایجان
آمار بازدید
  • کاربران حاضر: 0
  • بازدید امروز: 77
  • بازدید دیروز: 3,301
  • کل بازدید ها: 839,420
تحقیقات جنایی درباره ۵ مرگ مشکوک

رازگشایی از مرگ مشکوک ٢زن و٣مرد که درجریان ماجراهای جداگانه جان باخته‌اند، دردستورکار بازپرس وکارآگاهان جنایی پایتخت قرارگرفت.
نخستین گزارش ساعت ۱۰ صبح شنبه گذشته ٢٢ مهر امسال از سوی مأموران کلانتری ١٢١ سلیمانیه به بازپرس کشیک قتل پایتخت اعلام شد. طبق اعلام مأموران، مرد میانسالی با پلیس تماس گرفته و از مرگ مشکوک دخترش در خانه خبر داده بود. آنها پس ازحضوردرخانه مورد نظر با جسد دختر ٢٧ ساله‌ای روبه‌روشدند که کیسه‌ای نایلونی روی سر او کشیده و خفه شده بود. با توجه به مشکوک بودن ماجرا، جسد به دستور بازپرس شعبه دوم دادسرای امور جنایی تهران به پزشکی قانونی منتقل شد.
ساعاتی از این واقعه گذشته بود که بازپرس مرادی در جریان مرگ مشکوک مرد مغازه‌ داری در خیابان مولوی قرار گرفت. طبق تحقیقات صورت گرفته از سوی مأموران کلانتری ١١۶ مولوی، جسد مرد ٣٢ ساله به صورت حلق آویزدرمغازه‌اش کشف شده بود. بدین‌ترتیب جسد روانه پزشکی قانونی شد تا علت و زمان دقیق مرگ مشخص شود.ساعتی پس ازکشف این جسد، مأموران کلانتری ١٣٠ نازی آباد در جریان حلق آویزشدن یک مرد «شیشه»‌ای در خانه‌اش قرار گرفته و موضوع را با بازپرس جنایی پایتخت در میان گذاشتند. در ادامه مأموران کلانتری مشیریه نیز ساعت ١۶:١٣ دقیقه همان روز در جریان حلق آویزی زن ۶٨ ساله‌ای در خانه‌اش قرار گرفتند.
ساعت ١٠ شب نیز سقوط مرد جوانی از طبقه چهارم ساختمانی در یکی از خیابان‌های شهرک ولیعصر به پایین گزارش شد. تحقیقات بازپرس جنایی حکایت از آن داشت مرد ٣۵ ساله مدتی در بیمارستان روانی بستری بوده و روز حادثه تنها بوده است.

دیدگاه بگذارید

اولین نفری باشید که نظر میدهید!

باخبر شدن از
avatar

wpDiscuz
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز