روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۶/۰۹/۲۱
روزنامه ساقی آذربایجان
آمار بازدید
  • کاربران حاضر: 0
  • بازدید امروز: 754
  • بازدید دیروز: 1,890
  • کل بازدید ها: 487,473
تحقیقات جنایی درباره ۵ مرگ مشکوک

رازگشایی از مرگ مشکوک ٢زن و٣مرد که درجریان ماجراهای جداگانه جان باخته‌اند، دردستورکار بازپرس وکارآگاهان جنایی پایتخت قرارگرفت.
نخستین گزارش ساعت ۱۰ صبح شنبه گذشته ٢٢ مهر امسال از سوی مأموران کلانتری ١٢١ سلیمانیه به بازپرس کشیک قتل پایتخت اعلام شد. طبق اعلام مأموران، مرد میانسالی با پلیس تماس گرفته و از مرگ مشکوک دخترش در خانه خبر داده بود. آنها پس ازحضوردرخانه مورد نظر با جسد دختر ٢٧ ساله‌ای روبه‌روشدند که کیسه‌ای نایلونی روی سر او کشیده و خفه شده بود. با توجه به مشکوک بودن ماجرا، جسد به دستور بازپرس شعبه دوم دادسرای امور جنایی تهران به پزشکی قانونی منتقل شد.
ساعاتی از این واقعه گذشته بود که بازپرس مرادی در جریان مرگ مشکوک مرد مغازه‌ داری در خیابان مولوی قرار گرفت. طبق تحقیقات صورت گرفته از سوی مأموران کلانتری ١١۶ مولوی، جسد مرد ٣٢ ساله به صورت حلق آویزدرمغازه‌اش کشف شده بود. بدین‌ترتیب جسد روانه پزشکی قانونی شد تا علت و زمان دقیق مرگ مشخص شود.ساعتی پس ازکشف این جسد، مأموران کلانتری ١٣٠ نازی آباد در جریان حلق آویزشدن یک مرد «شیشه»‌ای در خانه‌اش قرار گرفته و موضوع را با بازپرس جنایی پایتخت در میان گذاشتند. در ادامه مأموران کلانتری مشیریه نیز ساعت ١۶:١٣ دقیقه همان روز در جریان حلق آویزی زن ۶٨ ساله‌ای در خانه‌اش قرار گرفتند.
ساعت ١٠ شب نیز سقوط مرد جوانی از طبقه چهارم ساختمانی در یکی از خیابان‌های شهرک ولیعصر به پایین گزارش شد. تحقیقات بازپرس جنایی حکایت از آن داشت مرد ٣۵ ساله مدتی در بیمارستان روانی بستری بوده و روز حادثه تنها بوده است.

دیدگاه بگذارید

اولین نفری باشید که نظر میدهید!

باخبر شدن از
avatar

wpDiscuz
همگام با تبریز 2018
اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
سامانه پیامکی
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
تصویر روز