روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۹/۱۴
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 362
  • 1,575
  • 1,392,798
تخصیص اعتبار۱۰میلیاردریالی برای احداث نمایشگاه صنایع‌دستی

مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری آذربایجان شرقی از تخصیص اعتبار۱۰میلیاردریالی برای احداث نمایشگاه دائمی صنایع‌دستی اهر خبر داد.
بیت‌الله عبدالهی نماینده مردم اهر و هریس در مجلس، مرتضی اعیانی شهردار اهر و حسن باقرپور رئیس اداره میراث فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری اهر با آبدار مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری آذربایجان شرقی دیدار و در خصوص رونق گردشگری اهر، هریس و منطقه ارسباران دیدار کردند.
مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری آذربایجان شرقی از تخصیص اعتبار یک میلیارد تومانی از محل اعتبارات توسعه گردشگری ۲۰۱۸ از ردیف اعتبارات ملی به‌منظور ایجاد نمایشگاه دائمی عرضه صنایع‌دستی منطقه ارسباران بالأخص ورنی اهر خبر داد.
مرتضی آبدار در دیدار با بیت‌الله عبدالهی نماینده مردم اهر و هریس در مجلس، مرتضی اعیانی شهردار اهر و حسن باقرپور رئیس اداره میراث فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری اهر، اظهار داشت: منطقه ارسباران به‌عنوان مکمل گردشگری ۲۰۱۸ تعیین‌شده است.
مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری آذربایجان شرقی با اشاره به اینکه به‌منظور صنعت گردشگری شهرستان‌های اهر و هریس تحت عنوان ارتقاء صنعت گردشگری و توریستی ارسباران تقویت و توسعه می‌یابد، افزود: در همین راستا اعتبار یک میلیارد تومانی از محل اعتبارات توسعه گردشگری ۲۰۱۸ از ردیف اعتبارات ملی به‌منظور ایجاد نمایشگاه دائمی عرضه صنایع‌دستی منطقه ارسباران بالأخص ورنی اهر در اختیار شهرداری اهر قرار می‌گیرد.
آغاز عملیات اجرایی نمایشگاه دائمی صنایع‌دستی اهر از ماه‌های آینده
مرتضی اعیانی شهردار اهر نیز در ادامه از آغاز عملیات اجرایی نمایشگاه دائمی صنایع‌دستی شهرستان اهر طی ماه‌های آینده خبر داد، گفت: با تخصیص اعتبار توافق شده شهرداری اهر نیز خود را موظف می‌داند تا عملیات اجرایی نمایشگاه دائمی صنایع‌دستی شهرستان اهر را ماه‌های آینده آغاز کند.
وی خاطرنشان کرد: بدیهی است در صورت عملیاتی شدن پروژه‌های مذکور شاهد رونق توسعه گردشگری ارسباران خواهیم بود.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز