روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۸/۰۳/۲۷
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 23
  • 807
  • 1,068,663
تخصیص اعتبار ۳۰۰ میلیون تومانی جهت تکمیل مرکز ماده ۱۶

استاندار آذربایجان شرقی با بیان این‌که جهت تکمیل مرکز ماده ۱۶، اعتبار ۳۰۰ میلیون تومان اختصاص یافته است، گفت: طرح فعالیت کمپ ترک اعتیاد بانوان نیز در استان تصویب و مقرر شده تسهیلات چهار درصدی برای افرادی که در آن مجموعه مشغول تولید و کارآفرینی هستند، تخصیص یابد.
مجید خدابخش در هفتمین جلسه شورای مبارزه با مواد مخدر، اظهار کرد: با توجه به گزارش های اخیر دستگاه‌های اجرایی استان، اقدامات ارزشمندی جهت کشفیات مواد مخدر اجرایی شده است.
وی افزود: تمامی ارگان‌ها برای ریشه کنی و جلوگیری از توزیع و برخورد با قاچاق مواد مخدر، همکاری‌های مشترکی انجام داده اند.
وی بیان کرد: باید به این سوال که” چرا افراد دچار اعتیاد می شوند” بسیار بپردازیم و با تکیه بر پژوهش و علم پاسخ مناسبی برای آن بیابیم، چرا که در آن صورت اعتیاد کاهش می‌یابد.
استاندار آذربایجان شرقی با بیان این‌که افراد به دلایل مختلف مواد مخدر مصرف می‌کنند، تاکید کرد: افراد از اقشار مختلف درگیر اعتیاد هستند، اگر دلایل اصلی مصرف مواد مخدر را پیدا نکنیم، همچنان در بحث پیشگیری با مشکل مواجه خواهیم شد.
وی یادآور شد: نیاز است چندین جلسه روی عمده دلایل گرایش و چگونگی ابتلای افراد به اعتیاد تحقیقات و کار اساسی شود.
خدابخش افزود: این معضل دلایل روانی از جمله معضلات اجتماعی و اقتصادی دارد و مشاوران باید این موارد را به خوبی بررسی کنند.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز