روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۹/۰۹
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 625
  • 773
  • 1,386,858
تخصیص اعتبار ۵۰ میلیارد ریالی برای مشاغل خانگی آذربایجان شرقی

فرماندار شبستر از تخصیص اعتبار ۵۰ میلیارد ریالی برای مشاغل خانگی آذربایجان شرقی در سالجاری خبر داد.
نشست کارگروه اشتغال و سرمایه گذاری شهرستان شبستر با حضور فرماندار، رئیس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی و سایر مدیران و مسئولان مرتبط با حوزه اشتغال و سرمایه گزاری این شهرستان با هدف بررسی و تصویب طرح های پشتیبان و بررسی گزارش پیشرفت در خصوص مشاغل خانگی برگزار شد.
فرماندار شبستر اظهار داشت: مسئولین دستگاه های اجرایی با تکیه بر خرد جمعی و همکاری و تعامل سازنده، زمینه تقویت تولید و توسعه اشتغال را فراهم کنند تا از این طریق ضمن ایجاد فرصت های شغلی جدید برای متقاضیان کار درصد بیکاری در شهرستان کاهش یابد.
منصور طالب پور در ادامه افزود: از آنجا که سرمایه گذاری می تواند نقش بسزایی در ایجاد شغل داشته باشد در این راستا تلاش شود تا با استفاده از فرصت های بوجود آمده با جذب سرمایه گذار این مهم عملی گردد و در جهت حفظ و حراست از کارگاه های تولیدی مشاغل خانگی و طرح های پشتیبان نیز با پرداخت تسهیلات به واحدهای در حال تولید موجبات رونق آنها و خروج از حالت رکود را فراهم آورد.
وی با اشاره به اینکه سال جاری در ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی عزم جدی داریم تا از تمام ظرفیت ها و امکانات موجود برای حمایت از تولیدات داخلی استفاده کنیم گفت: حمایت از تولید و اشتغال از تاکیدات و مطالبات مقام معظم رهبری است و همه دستگاههای اجرایی باید در این زمینه مشارکت و همکاری جدی کنند.
فرماندار شبستر منصور طالب پور همچنین از تخصیص اعتبار ۵۰ میلیارد ریالی مشاغل خانگی آذربایجان شرقی در سال جاری خبر داد و اظهار داشت: این اعتبارات به صورت شناور و قابل جذب برای شهرستان هاست و بنابراین تلاش دستگاه های اجرایی در جذب حداکثری این تسهیلات موجب رونق تولید و اشتغال خواهد شد.
فرماندار شبستر طالب پور در بخش پایانی سخنان خود خاطر نشان کرد: انتظار داریم دستگاه های اجرایی در حوزه اشتغال نسبت به شناسایی ظرفیت ها و استعدادهای شهرستان در زمینه های کسب و کار اقدام و به متقاضیان عرصه کسب و کار معرفی کننئ تا زمینه اشتغال در منطقه بیش از پیش فراهم شود.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز