روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۷/۰۷
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 274
  • 702
  • 1,334,475
تخصیص بیش از ۴ میلیارد ریال اعتبار برای تجهیز مدارس مرند

فرماندار مرند از تخصیص ۴ میلیارد و ۶۰ میلیون ریال اعتبار برای خرید امکانات و تجهیزات مدارس این شهرستان در ۴ سال اخیر خبر داد.
علیار راستگو در جلسه شورای آموزش و پرورش این شهرستان با بیان اینکه کمک به مدارس در دولت یازدهم پیشرفت چشمگیری داشته است افزود: در ۴ سال اخیر ۱۳۵ مدرسه این شهرستان با هزینه ۵۰ میلیارد ریال به سیستم گرمایشی جدید مجهز شده است.وی به تاثیر بهبود زیرساخت های سخت افزاری در پیشرفت تحصیلی دانش آموزان اشاره و اظهار کرد: در سال جاری دانش آموزان این شهرستان در رشته های ریاضی و فیزیک و انسانی نسبت به سال قبل ۷ درصد پیشرفت تحصیلی و در رشته علوم تجربی ۰/۷۶ درصد افت تحصیلی داشته اند.
فرماندار مرند در خصوص افزایش رشته های فنی و حرفه ای در این شهرستان گفت: هرگونه ایجاد رشته فنی و حرفه ای جدید باید بر اساس ظرفیت ها و مزیت های شهرستان باشد تا در آینده با مشکل بیکاری دانش آموختگان مواجه نباشیم.در این شهرستان در طول ۶ ماه سال جاری از صندوق کارآفرینی امید بیش از ۵۰ میلیارد ریال تسهیلات با بهره بانکی ۴ درصد در جهت حمایت از اشتغال زایی جوانان اعطا شده است.
وی با بیان اینکه مدیریت باید با تدبیر و عقل همراه باشد نه با شعار، افزود: باید اصلاح زیرساخت های شهرستان را در دستور کار مدیران دستگاه های اجرایی قرار دهیم و برای حل این مشکلات نگاهی فراجناحی و فراسیاسی داشته باشیم.راستگو مدیران و معلمان آموزش و پرورش را یکی از مهم ترین گروه های مرجع در جامعه معرفی و خاطرنشان کرد: مدیران و معلمان باید در برگزاری انتخاباتی سالم و پرشور به دولت کمک کرده و با یادگیری فرهنگ انتخاباتی به دانش آموزان از ایجاد هرگونه فضای غیراخلاقی در انتخابات پیشگیری کنند.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز