روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۸/۰۹
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 952
  • 849
  • 1,360,864
تخصیص ۹۵ میلیارد تومان برای مدول دوم تصفیه خانه تبریز

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب آذربایجان‌شرقی گفت: در مورد تصفیه خانه تبریز قرار بر این بود ۴۲۰ میلیارد تومان اعتبار تخصیص پیدا کند که تا به حال ۹۵ میلیارد تومان تخصیص پیدا کرده است.
علیرضا ایمانلو در نشست شورای فرهنگی و اجتماعی ستاد احیای دریاچه ارومیه آذربایجان‌شرقی با بیان اینکه در رابطه با تفاهم‌نامه‌ای که با ستاد احیای دریاچه ارومیه داشتیم، اجرای شبکه فاضلاب به طول ۳۰۰ کیلومتر انجام‌ شده، اظهار داشت: اجرای مدول دوم تصفیه‌خانه فاضلاب تبریز به ظرفیت ۷۵ میلیون مترمکعب و تحویل ۱۲۵ میلیون مترمکعب پساب از مدول اول و دوم به طول سالیانه در دست اجراست.
وی افزود: خوشبختانه عملیات اجرایی مدول دوم تصفیه‌خانه فاضلاب تبریز به‌خوبی پیش می‌رود و اگر موضوع اعتبارات به‌خوبی تأمین شود، می‌توانیم بخش مایع را امسال تمام کنیم، البته بیشتر تمرکز عمده بر روی بخش ابنیه بود.
وی بیان کرد: در مورد تصفیه‌خانه آذرشهر هم همین مسئله بوده و شبکه‌ها خوب کار شده و اجرای تصفیه‌خانه پیش می‌رود اما بدهی که به پیمانکار داریم، بسیار بالاست.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز