روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۷/۱۲/۰۴
روزنامه ساقی آذربایجان
تدارک ویژه شهرداری تبریز برای میزبانی فرصت‌های بین‌المللی

رئیس کمیته تبلیغات، بازاریابی و اموربین‌الملل ستاد تبریز ۲۰۱۸ از برگزاری چندین عنوان برنامه در آستانه تبریز ۲۰۱۸ خبر داد.
به گزارش شهریار، حجت‌الاسلام احمد حمیدی در سومین نشست ملی سیاست گذاری گردشگری ۲۰۱۸ درتبریز، اظهار کرد: برگزاری همایش های بین المللی در آستانه تبریز ۲۰۱۸ و همزمان با این رویداد فرهنگی از برنامه های مورد نظر توسط کمیته تبلیغات، بازاریابی و امور بین الملل خواهد بود.برگزاری همایش بین‌امللی شمس، همایش بین‌المللی ربع رشیدی، همایش بین‌المللی شهریار از جمله برنامه های پیش بینی شده است.
وی با اشاره به اهمیت شهرهای خواهرخوانده تبریز یادآور شد: تبریزبا ۹ شهر تفاهم‌نامه خواهرخواندگی دارد که با برگزاری هفته های فرهنگی در این شهرها با محوریت تبریز ۲۰۱۸ سعی در معرفی این رویداد جهانی داریم.
معاون فرهنگی و اجتماعی شهردار تبریز همچنین از ایجاد بسترهای لازم برای خواهرخواندگی تبریز با شهرهای ووهان، قارس و هامبورگ خبرداد و گفت: بسترهای لازم برای خواهرخواندگی تبریز با این شهرها فراهم شده است و براساس مذاکرات انجام یافته با شهر قونیه نیز این تفاهم‌نامه منعقد خواهد شد.
حجت‌الاسلام حمیدی با اشاره به برگزاری هفته های فرهنگی خاطرنشان کرد: هفته های فرهنگی تبریز در شهرهای ارزروم و قازان برگزار شده است و مقدمات برگزاری این برنامه های فرهنگی در شهرهای باکو، نجف و استانبول فراهم می شود.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز