روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۷/۰۸
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 705
  • 721
  • 1,335,627
تدارک گسترده شهرداری تبریز در اجرای جشن های هفته ولایت

تدارک گسترده شهرداری تبریز در اجرای جشن های هفته ولایت

معــاون فرهنگــی و اجتماتدارک گسترده شهرداری تبریز در اجرای جشن های هفته ولایتعــی شــهرداری تبریز از اجــرای اقدامــات و برنامههای ویــژه هفته ولایت خبر داد و افزود: تدارک گســترده شهرداری تبریز در حد فاصل دو عید بزرگ جهان اســلام و تشیع، امســال با در نظر داشــتن برنامههای گردشــگری، بانشاطتر و محتواییتر پیگیری خواهد شد. به گزارش شــهریار، حجت الاسلام احمد حمیدی با بیان این مطلب خاطرنشــان کرد: در آســتانه هفته ولایــت، شــهرداری تبریز با بهرهگیــری از ظرفیت ویژه سازمان های تخصصی، برنامه های هفته والیت را در بخشهای مختلف فرهنگی و ســاختاری شهر اجرا میکند. وی اجــرای ویژهبرنامــه »شــب فیــروزه ای« را از برنامه های جدید شــهرداری تبریــز خواند و افزود: ُ این جنگ بانشــاط شبانه، از عید قربان تا عید غدیر، هر شب در تفرجگاه ائلگلی تبریز اجرا خواهد شد و عـلـاوه بر میزبانی میهمانان شــاخص و چهره های محبــوب، چشــم انداز گردشــگری تبریــز ۲۰۱۸ را بــه صــورت زنــده از دو کانــال تلویزیونی ارایه خواهد داد. معاون فرهنگی و اجتماعی شــهرداری تبریز اجرای نورافشــانی در حاشــیه این برنامــه را از بخشهای جذاب تمهیدات شــهرداری به مناسبات جشنهای هفته ولایت خواند و افزود: علاوه براین، برنامههای ویــژه نورافشــانی در میادیــن برگزیــده شــهر نیز پیشبینی شــده و تا شب عید ســعید غدیر خم ادامه خواهد یافت. وی اضافه کرد: با رایزنیهای اداره کل روابط عمومی و بین الملل شــهرداری، »شب فیروزهای« هر شب به صورت زنده، از شــبکه سراسری ۵ سیما و همچنین سیمای سهند پخش خواهد شد. در آســتانه هفته ولایت، پاکســازی و تزئین شــهر، فضاســازیهای محیطی، نصب تابلوها و بیلبوردهای متناســب در ســطح شــهر، با محوریت اعیاد سعید قربــان و غدیر و مفاهیــم متعالی و عمیق این دو عید بزرگ بشری، در جایجای شهر نمایان خواهد بود. حمیدی اظهار داشــت: عموم اقدامات فضاســازی، تبلیغــی و تــدارک رســانهای هفتــه ولایــت، در قالــب برنامه هــای اداره کل روابط عمومــی و بــا اطلاع رسانی های قبلی این بخش، اجرا خواهد شد. معــاون فرهنگــی و اجتماعــی شــهرداری تبریــز برگــزاری ویژه برنامه هــای مفــرح و آموزنده را از دیگر بخشهای محتوایی تمهیدات شهرداری تبریز در هفتــه ولایت خوانــد و افــزود: ویژه برنامه های شهرداری با هماهنگی معاونت فرهنگی و اجتماعی، ســازمان فرهنگ وهنــری و مناطــق ۱۲ گانــه، در بوستانهای برگزیده شهر برگزار خواهد شد. وی متذکر شــد: سازمان ورزش شــهرداری تبریز، برنامه ریزی های لازم را برای اجرای همایش بزرگ پیــاده روی خانــواده در تفرجگاه عــون بنعلی در یکی از روزهای هفته ولایت، صورت داده است. احمــد حمیدی با بیــان اینکه برنامه هــای اجرایی، از هر دو جنبه القای نشــاط معنــوی و ارایه مفاهیم مذهبــی مــورد توجــه قــرار گرفته شــده اســت، خاطرنشــان کرد: عید غدیر خم، از اعیاد متبرک و افتخارآفرین شیعیان است که نباید همجواری آن با ماه محرم، باعث غفلت از شــور و نشاط آن نشود.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز