روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۷/۰۹
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 521
  • 814
  • 1,336,257
تدارک ۶۰ برنامه ویژه برای تبریز ۲۰۱۸

رئیس کمیته تبلیغات و امور بین الملل تبریز ۲۰۱۸ از تدارک ۶۰ برنامه ویژه برای این رویداد مهم در استان خبر داد.
به گزارش شهریار، معاون فرهنگی واجتماعی شهرداری تبریز با اعلام این خبر گفت: تعدادی از این برنامه ها اجرا شده و تعدادی نیز در طول سال ۲۰۱۸ اجرا می شود.
وی اظهار کرد: شهردار تبریز اعتبار ۳۳ برنامه را تقبل کرده و اقدام های لازم برای برگزاری ۲۷ برنامه دیگر نیز انجام شده و نیازمند تامین اعتبار از سوی سایر دستگاه های عضو این کمیته است.
رئیس کمیته تبلیغات و امور بین الملل تبریز ۲۰۱۸ با تاکید بر ضرورت مشارکت سایر نهادها در برگزاری آبرومندانه این رویداد بزرگ یادآوری کرد: این رویداد برای تبریز مهم بوده و شاید دیگر چنین رویدادی تکرار نشود بنابراین باید از ظرفیت های سایر نهادها و دستگاه های استان برای برگزاری هر چه بهتر این رویداد استفاده کرد.
حجت الاسلام حمیدی ادامه داد: این رویداد می تواند مقدمه ای برای سایر رویدادهای مهم تحت عناوین مختلف از جمله پایتخت فرهنگی کشورهای اسلامی در سال های آتی باشد.
وی گفت: باید در استان جهت گیری فعالیت های همه نهادهای دولتی و غیر دولتی ۲۰۱۸ باشد و از این فرصت استثنایی و بلاتکرار برای معرفی هویت، زیبایی، مفاخر، فرهنگ و بزرگان، قدمت و تاریخ تبریز استفاده کرد.
وی با بیان اینکه آنچنان که باید همه دستگاه ها به موضوع برگزاری این رویداد ورود جدی پیدا نکرده اند، گفت: عمده ترین برنامه ها و آمادگی ها در این رویداد بیشتر از طریق شهرداری تبریز انجام شده است.
حجت الاسلام حمیدی با تاکید بر آمادگی شهرداری تبریز برای برگزاری این رویداد مهم افزود: شهرداری علاوه بر همکاری در اجرای ۶۰ برنامه تدارک دیده شده برنامه های دیگری نیز برای زیبا سازی شهری در کمیته فرهنگی و اجتماعی انجام می دهد.
معاون فرهنگی واجتماعی شهرداری تبریز با تاکید بر ضرورت برندسازی شهری تبریز در این رویداد برای تجاری سازی و جذب گردشگر گفت: تمام مراحل مطالعاتی و مقدماتی برندسازی انجام و موسسه برندسازی مشخص شده و به زودی قرارداد آن امضا می شود.
وی برگزاری جشنواره ملی ایده های برتر و اختراعات شهری، هفته های فرهنگی، نمایشگاه های مختلف در کشورهای مختلف، چاپ بروشور و دفترچه های راهنما و حضور در فضای مجازی را از اقدام های این کمیته برای معرفی تبریز ۲۰۱۸ اعلام کرد.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز