روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۷/۰۷
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 54
  • 721
  • 1,334,976
تداوم حذف فرآیند اداری حوزه شهرسازی در شهرداری منطقه ۲ کلانشهر تبریز

شهردار منطقه ۲کلانشهر تبریز تا حصول کامل رضایتمندی شهروندان و مراجعین، از تداوم حذف فرآیندهای زائد اداری حوزه شهرسازی در این منطقه خبر داد.
به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه ۲تبریز، رسول موسائی شهردار منطقه با اعلام اینکه فرآیند طولانی و زائد اداری در رسیدگی به پرونده های مربوط به حوزه شهرسازی حذف شده و تا حصول کامل رضایتمندی شهروندان این پروسه تداوم خواهد داشت گفت: با راه اندازی واحد استعلامات منطقه دو که به منظور سرعت بخشیدن به پرونده های مربوط به صدور پروانه های ساختمانی، گواهی معامله، استعلام بانکی و … را شامل می شود، حذف این فرآیند زائد اداری برای تسریع در رسیدگی به امورات شهروندان و رضایتمندی کامل آنان، ادامه خواهد داشت.
شهردار منطقه دو کلانشهر تبریز در ادامه افزود: واحد پاسخگوئی به استعلامات که به منظور رفاه حال شهروندان و در راستای تکریم ارباب رجوع جهت ایجاد تحولات اساسی و تغییرات در ساختار حوزه شهرسازی این منطقه راه اندازی شده است، افزایش رضایتمندی شهروندان را بدنبال داشته که این منطقه با تداوم این روند در تلاش برای جلب رضایت کامل ارباب رجوع از عملکرد منطقه دو می باشد.
رسول موسائی با حذف فرآیند زائد اداری ارائه خدمات در کوتاه ترین زمان ممکن به مراجعین به این شهرداری را عامل اصلی رضایت شهروندان دانسته و اظهار داشت: فرآیند کوتاه شدن مدت زمان مراجعه و حضور شهروندان در حوزه های مختلف منطقه دو نه تنها در حوزه شهرسازی بلکه در اکثر واحدهای منطقه از قبیل نوسازی، درآمد، طرح و گذربندی، املاک و … نیز برنامه ریزی شده و پرسنل این شهرداری با سرعت و دقت لازم و کافی پاسخگوی شهروندان و پیگیر پرونده های آنان می باشند.
بنابه گفته شهردار منطقه دو، ارائه خدمات در کمترین زمان ممکن بطور شفاف و سریع، حذف بازدیدهای مستمر مامورین فنی و حذف چرخه طولانی رسیدگی به پرونده های مربوط به حوزه شهرسازی، در رضایت شهروندان بسیار موثر واقع شده و مراجعین به این منطقه از تحولات ایجاد شده در حوزه شهرسازی، استقبال کرده اند.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز