روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۸/۰۶/۰۱
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 283
  • 778
  • 1,125,633
تداوم دشمنی ها

سخنران راهپیمایی ۱۳ آبان تبریز با اشاره به حضور اقشار مختلف تبریز در راهپیمایی روز ۱۳ آبان که به نام روز استکبارستیزی و روز دانش آموز نام گرفته است، این حضور را عمل به وظیفه دینی و ملی دانست و گفت : پیوند سیزدهم آبان ماه با روز دانش‌آموز پیام جوان‌گرایی در راه مبارزه با استکبار دارد .
حجه الاسلام آل هاشم با اشاره به بازگرداندن تحریم ها توسط آمریکا ظهار کرد : بازگشت تحریم‌ها توسط آمریکایی‌ها دشمنی‌شان را با ملت ایران آشکارتر ساخت و شور و شعور ندای مرگ بر آمریکا را در سرتاسر ایران اسلامی افزایش داد و اینکه آمریکایی ها میگویند ما با ملت ایران دشمن نیستیم، حرف بی‌منطقی است چون دولت بدون ملت کاره‌ای نیست و درواقع تحریم دولت به معنای تحریم ملت است .
نماینده ولی فقیه در استان با بیان اینکه عده‌ای با تفسیرهای انحرافی با شعار مرگ بر آمریکا مخالفت می‌کنند و می‌گویند مسلمان لعن نمی‌کند و گروهی دیگر از تکنوکرات‌ها با بازاندیشی درصدد بازگشت به سمت آمریکا هستند، تصریح کرد: شعار مرگ بر آمریکا پشتوانه‌ی عقلی و منطقی دارد و این شعار به باور امام دارای اثر وضعی و عملی است، در واقع حذف شعار مرگ بر آمریکا وادار کردن مردم به توبه در برابر شیطان بزرگ است.
امام جمعه تبریز هم چنین اظهار کرد : نباید فریب ترفندها و لبخند آمریکایی‌ها را بخوریم.
وی جوانان را به نوآوری و دوری از تنبلی دعوت کرد و از آنان خواست در عرصه های علمی حضور فعال داشته باشند.
حجت‌الاسلام والمسلمین آل‌هاشم با اعلام اینکه در چنین روزهایی حضرت امام به ترکیه تبعید و ده‌ها دانش‌آموز و دانشجو توسط رژیم ستمشاهی به خاک و خون کشیده شدند، یادآور شد: در سیزدهم آبان دانشجویان خط امام توانستند با تسخیر لانه‌ی جاسوسی وفاداری‌شان را به انقلاب نشان دهند و به توطئه‌های آمریکایی‌ها در خاک ایران پایان دهند.
وی در پایان سخنرانی خود در این مراسم اظهار داشت : این حضور حماسی را نشان از دشمنی ما با آمریکا دانست و گفت این دشمنی همچنان تداوم دارد.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز