تداوم دشمنی ها

سخنران راهپیمایی ۱۳ آبان تبریز با اشاره به حضور اقشار مختلف تبریز در راهپیمایی روز ۱۳ آبان که به نام روز استکبارستیزی و روز دانش آموز نام گرفته است، این حضور را عمل به وظیفه دینی و ملی دانست و گفت : پیوند سیزدهم آبان ماه با روز دانش‌آموز پیام جوان‌گرایی در راه مبارزه با استکبار دارد .
حجه الاسلام آل هاشم با اشاره به بازگرداندن تحریم ها توسط آمریکا ظهار کرد : بازگشت تحریم‌ها توسط آمریکایی‌ها دشمنی‌شان را با ملت ایران آشکارتر ساخت و شور و شعور ندای مرگ بر آمریکا را در سرتاسر ایران اسلامی افزایش داد و اینکه آمریکایی ها میگویند ما با ملت ایران دشمن نیستیم، حرف بی‌منطقی است چون دولت بدون ملت کاره‌ای نیست و درواقع تحریم دولت به معنای تحریم ملت است .
نماینده ولی فقیه در استان با بیان اینکه عده‌ای با تفسیرهای انحرافی با شعار مرگ بر آمریکا مخالفت می‌کنند و می‌گویند مسلمان لعن نمی‌کند و گروهی دیگر از تکنوکرات‌ها با بازاندیشی درصدد بازگشت به سمت آمریکا هستند، تصریح کرد: شعار مرگ بر آمریکا پشتوانه‌ی عقلی و منطقی دارد و این شعار به باور امام دارای اثر وضعی و عملی است، در واقع حذف شعار مرگ بر آمریکا وادار کردن مردم به توبه در برابر شیطان بزرگ است.
امام جمعه تبریز هم چنین اظهار کرد : نباید فریب ترفندها و لبخند آمریکایی‌ها را بخوریم.
وی جوانان را به نوآوری و دوری از تنبلی دعوت کرد و از آنان خواست در عرصه های علمی حضور فعال داشته باشند.
حجت‌الاسلام والمسلمین آل‌هاشم با اعلام اینکه در چنین روزهایی حضرت امام به ترکیه تبعید و ده‌ها دانش‌آموز و دانشجو توسط رژیم ستمشاهی به خاک و خون کشیده شدند، یادآور شد: در سیزدهم آبان دانشجویان خط امام توانستند با تسخیر لانه‌ی جاسوسی وفاداری‌شان را به انقلاب نشان دهند و به توطئه‌های آمریکایی‌ها در خاک ایران پایان دهند.
وی در پایان سخنرانی خود در این مراسم اظهار داشت : این حضور حماسی را نشان از دشمنی ما با آمریکا دانست و گفت این دشمنی همچنان تداوم دارد.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از