روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۶/۰۹/۲۴
روزنامه ساقی آذربایجان
آمار بازدید
  • کاربران حاضر: 0
  • بازدید امروز: 158
  • بازدید دیروز: 618
  • کل بازدید ها: 488,983
تداوم پشتیبانی ایران از مبارزان فلسطینی

در دیدار با سفیر فلسطین؛

امیرعبداللهیان: مبارزین فلسطینی را همچنان پشتیبانی می‌کنیم

دیدار میخائیل باگدانف ،معاون وزیر خارجه روسیه با امیر عبداللهیان

صلاح الزواوی، شیخ السفرای مقیم تهران و سفیر فلسطین،  با دستیار ویژه رئیس مجلس شورای اسلامی در امور بین الملل دیدار و گفت و گو کرد.

امیرعبداللهیان در ابتدای  این دیدار با اشاره به سیاست کشورمان  در جهت تقویت تعاملات دوستانه با کشورها گفت: « سیاست جمهوری اسلامی ایران توسعه و گسترش همه جانبه همکاریهای برادرانه با همه کشورها و به ویژه کشورهای اسلامی و همسایگان است. »

دستیار ویژه رئیس مجلس در امور بین الملل، از ایجاد شکاف در جهان اسلام در خصوص مساله فلسطین انتقاد کرد و گفت: « باید جهان اسلام در قضیه فلسطین موضع مشترک اتخاد نمایند چرا که مسئله فلسطین، مهمترین مساله جهان اسلام است. »

وی تلاش رژیم صهیونیستی برای ایجاد رابطه با برخی کشورهای اسلامی و عربی را به ضرر منطقه و تل آویو را ریشه اصلی ناامنی ها در منطقه خواند.

دبیر کل کنفرانس بین المللی حمایت از انتفاضه فلسطین در همین راستا به برگزاری کنفرانس حمایت از مردم مظلوم فلسطین اشاره کرد و افزود:«جمهوری اسلامی ایران به حمایت و پشتیبانی خود از مردم و مبارزین فلسطینی ادامه خواهد داد. »

امیرعبداللهیان اضافه کرد: « سیاستمداران کاخ سفید و تل آویو، راهبرد مشترکی را در منطقه و در جهت تضعیف کشورهای منطقه دنبال می کنند. »

در ادامه این دیدار، صلاح الزواوی سفر فلسطین در تهران نیز ضمن قدردانی از حمایت های جمهوری اسلامی ایران از مردم مظلوم فلسطین گفت: « جمهوری اسلامی ایران کشور بزرگ و مهمی است و همواره به عنوان دوست و برادر در کنار ملت فلسطین بوده و ما هیچ گاه حمایت های دولت و ملت جمهوری اسلامی ایران در قضیه فلسطین فراموش نخواهیم کرد»

وی همچنین، جمهوری اسلامی ایران را از حامیان اصلی درراه پایداری و احقاق حقوق مردم فلسطین دانست و از نقش اساسی مقام معظم رهبری، دولت و مجلس و ملت جمهوری اسلامی ایران در حمایت از مردم مظلوم فلسطین قدردانی کرد. وی تمرکز جهان اسلام بر عامل وحدت بخش حمایت از فلسطین را حائز اهمیت خواند.

دیدگاه بگذارید

اولین نفری باشید که نظر میدهید!

باخبر شدن از
avatar

wpDiscuz
همگام با تبریز 2018
اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
سامانه پیامکی
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
تصویر روز