روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۷/۰۳
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 166
  • 852
  • 1,331,406
تدوین دومین گزارش برجام به سال آینده موکول شد

نایب رئیس کمیسیون‌امنیت ملی مجلس از موکول شدن تدوین و ارائه دومین گزارش ۶ ماهه اجرای برجام به سال آینده خبر داد.
ابوالفضل حسن‌بیگی نایب رئیس دوم کمیسیون امنیت‌ملی و سیاست‌خارجی مجلس شورای اسلامی، با اشاره به زمان ارائه دومین گزارش ۶ ماهه اجرای توافق هسته‌ای ایران و ۱ + ۵ از سوی این کمیسیون، اظهار داشت: کمیته هسته‌ای کمیسیون امنیت‌ملی مشغول تهیه مقدمات گزارش است.
وی با بیان اینکه پس از بررسی لایحه برنامه ششم توسعه در صحن علنی مجلس، کمیسیون جلسه‌ای فوق‌العاده با حضور آقای عباس عراقچی برای بررسی گزارش ارائه شده از سوی دستگاه دیپلماسی تشکیل داد، افزود: این یک جلسه قطعاً کافی نیست و قرار شد این جلسات با محوریت کمیته هسته‌ای کمیسیون ادامه یابد.
نماینده مردم دامغان در مجلس با بیان اینکه در فرصت باقی مانده تا عید نوروز قطعاً این گزارش تا انتهای سال تهیه نمی‌شود، تصریح کرد: برای تدوین این گزارش نیازمند وقت بیشتری هستیم و بر این اساس قطعاً ارائه گزارش به بعد از عید نوروز موکول می‌شود.
نایب رئیس کمیسیون امنیت‌ملی مجلس با اشاره به بازید اعضای این کمیسیون از تاسیسات هسته‌ای کشور، گفت: هنوز برنامه‌ای برای بازدید از تأسیسات هسته‌ای در نظر گرفته نشده، البته در جلسه روز یکشنبه ۲۲ اسفند کمیسیون درباره تدوین این گزارش بحث‌و تبادل نظر می‌شود و در صورت لزوم درباره بازدید از تاسیسات هسته‌ای نیز تصمیماتی اتخاذ می‌شود.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز