روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۷/۰۵
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 443
  • 761
  • 1,333,144
تذکر فرماندار تبریز به یک واحد تولیدی

فرماندار شهرستان تبریز به یکی از واحدهای تولیدی این شهر به دلیل اجبار فریضه نماز برای کارگران خود، تذکر داده و خواستار اصلاح رویه های غیرقانونی کارفرمای این واحد شد.
رحیم شهرتی فر در گفت وگو با خبرنگاران با اشاره به بازدید اخیر خود از این واحد تولیدی و مشاهده نصب نوشته ای مبنی بر جریمه کارگران در صورت حضور نیافتن در نماز جماعت، افزود: این نوع رفتارها با کارگران فراقانونی و مبتنی بر سلایق خاص مدیریتی و روابط بین کارفرما و کارگر است که تذکرات لازم به مدیریت آن واحد از سوی فرمانداری و اداره کل کار، تعاون و رفاه اجتماعی آذربایجان شرقی داده شد.
وی اظهار کرد: باید توجه داشت که اتخاذ این گونه رویه های غیرمنطقی می تواند آثار و تبعات منفی در آن واحد تولیدی و در روابط بین کارفرما و کارگران داشته باشد.
شهرتی فر ادامه داد: مدیریت واحد مزبور وعده تطبیق تصمیمات خود با رویه های قانونی را داده است و امیدواریم از این به بعد شاهد چنین اقدامات فراقانونی در هیچ یک از کارخانجات و واحدهای تولیدی و صنعتی شهرستان تبریز نباشیم.
وی گفت: توصیه می شود کارفرمایان از عنصر تشویق و ترغیب در حوزه عمل به فرایض دینی و مذهبی و اخلاقی استفاده کنند زیرا که این عوامل موثرتر از روش های مبتنی بر تهدید و جریمه است.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز