روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۳/۰۵
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 32
  • 338
  • 1,278,210
ترافیک یکی از شاخص های توسعه یافتگی شهر است

رئیس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای شهر تبریز از تدوین برنامه یک ساله این کمیسیون طی هفته جاری خبر داد.
شهرام دبیری در گفتگو با خبرنگار شهریار در خصوص برنامه ها و رویکردهای کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای شهر تبریز گفت: جلسات مختلفی طی روزهای گذشته در خصوص اهداف و برنامه های کمیسیون فرهنگی شورای شهر تبریز برگزار کرده ایم که طی هفته جاری برنامه یک ساله تدوین می شود.
وی سپس با تاکید بر اینکه در این برنامه به ترویج فرهنگ شهروندی و فرهنگ ترافیکی تمرکز کرده ایم، ادامه داد: قرار است هر هفته یک کمپین راه اندازی کنیم و مثلا هر هفته یک مورد ترافیکی را ترویج کنیم که شهروندان آن را رعایت کنند.
دبیری با تاکید بر اینکه ترافیک یکی از شاخص های توسعه یافتگی شهر است، ابراز داشت: با انجام این کمپین های ترافیکی تبریز به اولین شهر کشور تبدیل خواهد شد که ترافیک آن پیشرفته و روان خواهد بود.
وی به ترویج فرهنگ شهروندی نیز اشاره کرد.
وی با تاکید بر ضرورت حمایت از سازمان های مردم نهاد و برنامه این کمیسیون در این خصوص گفت: برنامه ریزی های لازم را انجام داده ایم و می خواهیم از سازمان های مردم نهادی که در خصوص مسائل فرهنگی و ادبی کار می کنند حمایت کنیم.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز