روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۱۱/۰۲
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 433
  • 753
  • 1,437,335
ترامپ عروسک خیمه شب بازی پــوتین است

در این مناظره ترامپ به کلینتون گفته بود که پوتین احترامی برای وی قائل نیست و کلینتون در جواب گفته بود که «خب چون ترجیح می دهد یک عروسک خیمه شب بازی رئیس جمهور شود.»
کلینتون این توییت را مدت کوتاهی پس از آن که نیویورک تایمز از آغاز تحقیقات پلیس فدرال آمریکا در مورد نقش ترامپ به عنوان عامل روسیه و واشنگتن پست از تلاش وی برای پنهان کاری در مورد جزئیات دیدارهای خود با پوتین خبر دادند، منتشر کرد.
رئیس جمهور آمریکا در جمع خبرنگاران مدعی شد که «هیچگاه برای روسیه کار نکرده است» و از جیمز کومی رئیس سابق اف بی آی با عنوان یک «پلیس عوضی» نام برد. هیلاری کلینتون وزیر اسبق امور خارجه آمریکا و رقیب انتخاباتی ترامپ از منتقدان سرسخت سیاست های دولت آمریکا است.
در همین راستا وی در پیام تبریکی که به مناسبت فرارسیدن سال نوی میلادی در حساب کاربری اینستاگرام خود منتشر کرد، به طور غیرمستقیم از دوره ریاست جمهوری ترامپ با عنوان « دوره ای تاریک برای آمریکا » نام برد و در جدیدترین مورد نیز در توییتی از تصمیم رئیس جمهوری برای خارج کردن نیروهای آمریکایی از سوریه انتقاد کرد.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز