روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۸/۰۲/۳۰
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 282
  • 965
  • 1,043,859
تراکتور، ناجی رضاییان می شود؟

ستاره تیم ملی برای اینکه از لیست کی روش بیرون نماند بایستی به زودی فعالیت خود را در فوتبال باشگاهی از سر بگیرد.
به گزارش عصرتبریز، رامین رضاییان در جدترین لیست دعوت شدگان به تیم ملی حضور ندارد. کارلوس کی روش که اعلام کرده بود در صورت تداوم بدون تیم بودن این بازیکن وی را به تیم ملی دعوت نخواهد کرد در این اردو گفته خود را عملی کرد. رامین رضاییان که یکی از ستاره های تیم ملی در جام جهانی ۲۰۱۸ بود دوست ندارد به راحتی جام ملت های آسیا ۲۰۱۹ را از دست بدهد. این در حالی است که با توجه به پایان یافتن دوران نقل و انتقالات تابستانی فوتبال اروپا، رضاییان شانس زیادی برای لژیونر شدن ندارد. او باید هر چه زودتر یک تیم باشگاهی ایرانی را به عنوان تیم جدید خود انتخاب کند.
در میان تیم های باشگاهی داخلی تنها تیمی که نسبت به جذب رامین رضاییان ابراز علاقه کرده، تراکتورسازی است. علی رغم تلاش رامین برای بازگشت به پرسپولیس، این باشگاه با توجه به حواشی دوران حضور وی، چندان تمایلی به بازگشتش ندارد. دیگر تیم های مطرحی چون استقلال و سپاهان نیز در پست رضاییان مهره های قابلی دارند و به نظر نمی رسد که توان پرداخت رقم قرارداد درخواستی وی را داشته باشند. به این ترتیب تراکتورسازی تنها راه امید ستاره تیم ملی برای بازگشت به لیست کی روش به شمار می رفت. ستاره تیم ملی در جام جهانی ۲۰۱۸ با توجه به خواسته هایی که از باشگاه تراکتورسازی داشت، باعث شد تا این باشگاه چندی پیش اعلام کند که از جذب وی منصرف شده است.
به این ترتیب باید دید که آیا شرایط عوض شده و تراکتوری ها بار دیگر به سمت رامین رضاییان خواهند رفت؟ بی شک برای عملی شدن این اتفاق بایستی رضاییان خواسته های خود را تعدیل کند. البته از منابع آگاه خبر رسیده که برخی از بازیکنان سرشناس تراکتورسازی نسبت به جذب این بازیکن تمایل زیادی نشان نداده اند.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز