روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۷/۱۲/۰۴
روزنامه ساقی آذربایجان
تراکتور امیدوار به کسب نتایج مناسب

تیم فوتبال تراکتورسازی فصل هفدهم لیگ برتر فوتبال کشور را در حالی آغاز خواهد کرد که به دلیل محرومیت از پنجره نقل وانتقالات ، بازیکنی نتوانست جذب کند و با توجه به داشته هایش روانه مسابقات خواهد شد . با نگاهی اجمالی به تمرینات این تیم در روزهای گذشته به این نتیجه می رسیم که سرخپوشان آنچنان هم بی امید و ضعیف نیستند و روزنه هایی برای کسب نتایج مناسب از این تیم ریشه دار و قدیمی مشاهده می شود . محمدرضا اخباری با عدم موافقت سران باشگاه سایپا به ترکیب نارنجی پوشان بازگشت تا سنگربان شماره یک تراکتور در فصل هفدهم فرزین گروسیان باشد . وداع خالد شفیعی و حضور این بازیکن در لیگ کره جنوبی دست گل محمدی را خالی تر هم کرد و مصدومیت شدید هادی محمدی که تنها امید خط دفاعی بود ، شوک بسیار عجیب و ناراحت کننده ای برای کادرفنی بود تا بزرگترین دغدغه کادرفنی خط دفاعی باشد . بنابراین گل محمدی تصمیم گرفته تا به بازیکنان جوان تیم میدان داده و آن ها را وارد ترکیب اصلی کند . بر این اساس سرمربی تراکتور قصد دارد از عارف آقاسی و محمدرضا مهدی زاده در دفاع وسط استفاده کند و محمد ایرانپوریان و محمد نادری را در دفاع راست و چپ به میدان بفرستد . شاید تنها خبر خوشحال کننده در طول چند ماه اخیر برای تراکتور و هوادارانش و بالاخص برای یحیی گل محمدی ، بازگشت سینا عشوری می باشد چرا که وی با رای فدراسیون فوتبال مشکلی برای حضور در ترکیب سرخپوشان ندارد . پس به این ترتیب مهدی کیانی و سینا عشوری دو هافبک تدافعی تراکتور خواهند بود و محمد نوری به عنوان پلی میکر وظیفه طراحی و تغدیه کننده مهاجمان و بازیکنان نفوذی را برعهده خواهد داشت . مهدی شریفی و محمد ابراهیمی به عنوان دو وینگر سمت راست و چپ بازی خواهند کرد و حضور فرزاد حاتمی باتجربه در نوک پیکان تراکتور محتمل به نظر می رسد تا تقریبا ترکیب سرخپوشان در نیم فصل اول لیگ برتر بدین ترتیب باشد . نکته ای که تراکتور را امیدوارتر از گذشته می کند ، حضور بازیکنان جوان و با انگیزه ای می باشد که می توانند عصای دست گل محمدی باشند و بی شک حمایت پرشورها نیز در شرایط کنونی بیشتر از هر زمان دیگر احساس می شود .
امیر غلامی زاده

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز