روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۷/۲۹
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 466
  • 746
  • 1,351,222
تراکتور با ۲ غایب مقابل الجزیره؛ مدافع کروات هم نرسید

تیم تراکتورسازی در بازی مقابل الجزیره دو نفر از بازیکنان خود را در اختیار نخواهد داشت.
رضا شربتی که در دیدار رفت تراکتورسازی مقابل الجزیره در امارات مصدوم شد و زمین بازی را ترک کرد، به بازی برگشت تیمش مقابل الجزیره نمی‌رسد.
شربتی از ناحیه کشاله ران دچار مصدومیت شده و حداقل دو هفته از میادین دور خواهد بود. به این ترتیب، او مقابل الجزیره در تبریز نمی‌تواند بازی کند.
گریگوف سیمه هم دیگر غایب تراکتورسازی مقابل الجزیره خواهد بود. او هفته گذشته یک بیماری ویروسی گرفته بود و همچنان وضعیت خوبی ندارد. این مدافع کروات، همان بازیکنی است که مقابل الغرافه اشتباهات وحشتناکی داشت و پیش از دقیقه ۳۵ توسط ساغلام از زمین بیرون کشیده شد.
به جز رضا شربتی و سیمه که به دلیل مصدومیت نمی‌توانند برای تراکتورسازی به میدان بروند، تراکتورسازی غایب دیگری ندارد. هیچ‌کدام از بازیکنان هم محروم نیستند.
تراکتورسازی از ساعت ۱۶ سه‌شنبه در گروه A لیگ قهرمانان اسیا به میزبانی ورزشگاه یادگار امام (ره) تبریز مقابل الجزیره امارات قرار خواهد گرفت.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز